Vyhodnocení soutěže Disk Drill PRO - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůAgregator

Vyhodnocení soutěže Disk Drill PRO

Disk Drill PRO

29. dubna 2011, 00.00 | O půlnoci na Velikonoční pondělí skončila soutěž o tři elektronické licence na program Disk Drill PRO. Přinášíme správnou odpověď na soutěžní otázku a také jména výherců.

Disk Drill je software pro obnovu dat fungující na platformě Mac OS X. Umí obnovit data hned na několika souborových systémech a používá dvě metody pro obnovování: rychlou a hloubkovou.

Aplikace umí vyhledat a obnovit smazané soubory na jakémkoliv výměnném médiu, pevném disku, externím disku, paměťových kartách, v iPod atd. Disk Drill obnovuje fotografie, hudbu, dokumenty, aplikace a další soubory.

Před bezmála dvěma týdny jsme publikovali soutěžní otázku: "V jakých souborových systémech umí Disk Drill obnovovat data?". Správná odpověď na ni je k nalezení přímo na webu výrobce a zní: "HFS, HFS+, FAT16, FAT32, NTFS, EXT3, EXT4 a jakýkoliv další souborový systém, se kterým lze v Mac OS X pracovat."

Z celkem 332 odpovědí bylo pouze 11 špatných. Z těch správných jsme pomocí Generátoru náhodných čísel vylosovali tři výherce:

  • Vlado Václavka
  • Zdeňka Kounovského
  • Milana Igriniho

Výhercům blahopřejeme a elektronickou licenci obdrželi na e-mail uvedený do soutěžního formuláře. Ostatní účastníci soutěže obdrží v průběhu několika dní poukaz na slevu 20% na nákup software Disk Drill PRO na webu výrobce.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Soutež  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: