Tipy na aplikace pro iPhone - pár hezkých her - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Tipy na aplikace pro iPhone - pár hezkých her

27. listopadu 2008, 00.00 | Telefon iPhone je "jako" stvořený pro hry na cesty. Jeho vybavení poskytuje široké možnosti ovládání her, displej je dostačující velikostí i rozlišením, má dostatečný výkon. Není tedy divu, že v AppStore se hry množí úžasným tempem. Co stojí z free her za to si stáhout?

Telefon iPhone je "jako" stvořený pro hry na cesty. Jeho vybavení poskytuje široké možnosti ovládání her, displej je dostačující velikostí i rozlišením, má dostatečný výkon. Není tedy divu, že v AppStore se hry množí úžasným tempem. Co stojí z free her za to si stáhout?

Touch Hockey
free

Naprosto skvělý hokej s perfektním grafickým i zvukovým provedením. Trošku mu na skvělosti ubírá zobrazená reklama, kterou musíte 2x odkliknout, po každém zápase, ale herní zážitek to vyváží.Prstem ovládáte "pálku", kterou odpalujete puk. Po oddálení prstu od displeje pálka zprůsvitní a zobrazí se při dalším dotyku. Lze tak pálku přemístit bez posunu po ploše a také je to způsob jak puk zachytit a přesunout bez odpálení.Hrát můžete na 5, 7, 9 a 11 vítězných gólů, lze zapnout/vypnout zvuk a přehrávání gólu nebo nastavit velikost banky (3 velikosti) zvlášť pro každého hráče. Ovšem skvělou vlastností je možnost hrát na jednom iPhone současně ve dvou na jednom displeji nebo s kamarádem přes WiFi.Velmi dobrá grafika, skvělá hratelnost, možnost hrát s kamarádem, bohaté možnosti nastavení, dobré zvuky.

PhotoPuzzle
free

Velmi dobře provedené puzzle - skládání fotografií. Skládáte fotografie rozdělené na krychle. Pokud krychli přesunete na správné místo, zapadne. Jelikož se celé pole pohybuje v prostoru je orientace složitější. Obtížnosti hry pomáhají také samotné fotografie a fakt, že hrajete na čas. Dalším ztížením je vrtění kostek těsně před vyprcháním času. Hraní je těžko popsatelné a doporučuji si ji vyzkoušet.

Dobrá grafika, dobrá hratelnost, zábava na delší čas.

Ad.Checkers
free

Velice jednoduché a hezké 2D provedení dámy, grafika, animace i funkčnost. Umožňuje hru jednoho či dvou hráčů na jednom displeji. Skvělá hra na "zabití" času například v čekárně u lékaře.
Velmi dobrá grafika, příjemná hratelnost, možnost hrát s kamarádem, dobré zvuky.

PAC-MAN Lite
free

Velmi hezky provedená klasika PAC-MAN. Celá hra je o požírání. Co nesežerete vy, sežere vás. PAC-MAN má bohaté volby ovládání, vybírat lze ze dvou typů ovladače nebo akcelerometr (nemění se jen grafika, ale i způsob ovládání), i dalších nastavení. Co víc napsat? Pokud jste kdysi této hře na osmibitu propadli, nesmí ve vašem iPhone chybět. Pokud ji neznáte, zkuste.Grafika velmi povedená, odpovídá originálu, dobrá hratelnost, bohaté možnosti nastavení, dobré zvuky.

MazeFinger
free

Zajímavá hra, ve které táhnete prstem po vyznačené dráze a to načas. Což se zdá ze začátku snadné, ale ve vyšších levelech se objevují překážky, které v různých intervalech zahradí cestu a dokáží nepříjemně zdržet. Dorazit včas do "cíle" je pak těžší a těžší.

Dobrá grafika, dobrá hratelnost, dobré zvuky, originální nápad.

Shanghai
free

Hra typu Mahjong, vyžadující klid, soustředění a přemýšlení. Provedení v podobě Shanghai má velice hezkou grafiku i zvuky, ovšem je bez hudebního podkladu. Pomocí gest lze vyvolat lištu s informacemi, zobrazení umístění vybraného druhu kostek nebo na chvíli nechat kostky složit do hromádek. Hra je dostupná ve free verzi, ale lze zakoupit plnou verzi s rozsáhlejší nabídkou rozložení kostek.Hezká grafika, dobrá hratelnost.

Mahjong Solitaire
free

Další obdobnou hrou je Mahjong Solitaire. Je také dostupná ve free i placené verzi. Nabízí výběr ze tří obtížností a jen dvě různá rozložení kostek. Pro krácení chvíle je však dostačující (s vypnutým zvukem). Mahjong Solitaire je vybavený hudebním doprovodem, který je bohužel příliš neklidný pro tento druh hry a i zvuky by se hodily spíše do nějaké "střílečky".Hezká grafika, dobrá hratelnost.

Moonlight lite
free

Moonlight lite také nabízí ovládání gesty (tyto vám na úvodní obrazovce hry popíše). Grafika je 3D, obraz se otáčí podle polohy displeje a se sestavou kostech lze téměř libovolně pohybovat po displeji, zoomovat či otáčet ve třech směrech. Také Moonlight lite nemá doprovodnou hudbu a ani žádné jiné zvuky. Nabízí celkem čtyři rozložení hracích kostek.Hezká grafika, dobrá hratelnost, ozvláštněno 3D zobrazením i ovládáním.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Hry  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: