Reklama na iPod: Nepřehlédnete ji! - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Reklama na iPod: Nepřehlédnete ji!

18. října 2004, 00.00 | Když se nám na tiskové konferenci, která se konala při otevření iPod stánku v Bontonlandu na Václavském náměstí, svěřil pan Němeček z CDS, že pro zviditelnění iPodu připravují na polovinu tohoto měsíce ještě další akci na podporu prodeje, neměl jsem tušení, co se za tím může skrývat.

Když se nám na tiskové konferenci, která se konala při otevření iPod stánku v Bontonlandu na Václavském náměstí, svěřil pan Němeček z CDS, že pro zviditelnění iPodu připravují na polovinu tohoto měsíce ještě další akci na podporu prodeje, neměl jsem tušení, co se za tím může skrývat.

Koncem minulého týdne jsem byl upozorněn na reklamu na iPod, která se nachází na Náměstí republiky v centru Prahy. I přes nepřízeň počasí jsem se vyzbrojil fotoaparátem a vydal jsem reklamu (počítal jsem s billboardem) hledat. Jaké bylo mé překvapení, když jsem narazil na plochu obřích rozměrů, kterou opravdu jen tak někdo nepřehlédne. Pokud nemáte možnost se koncem listopadu podívat na Náměstí republiky, mám pro vás alespoň pár obrázků. Je vidět, že české zastoupení to s iPodem myslí vážně.
Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Multimedia  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: