iPody útočí na Prahu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

iPody útočí na Prahu

4. října 2004, 00.00 | Pokud často procházíte centrem Prahy, možná jste si všimli reklam na iPod v dolní části Václavského náměstí. V Bontonlandu se zde totiž minulý týden začal prodávat iPod a návštěvníci tohoto hudebního obchodu tak mají možnost si iPod prohlédnout a pohrát si s ním. A my vám přinášíme možnost si prohlédnout, jak tento stánek v Bontonlandu vypadá.

Pokud často procházíte centrem Prahy, možná jste si všimli reklam na iPod v dolní části Václavského náměstí. V Bontonlandu se zde totiž minulý týden začal prodávat iPod a návštěvníci tohoto hudebního obchodu tak mají možnost si iPod prohlédnout a pohrát si s ním. A my vám přinášíme možnost si prohlédnout, jak tento stánek v Bontonlandu vypadá.

Oficiální spuštění naplánovalo CDS na úterý tento týden a vzhledem k tomu, že u této události nemůžeme chybět, můžete se těšit na bližší informace a další fotografie. V každém případě je dobře, že mají zájemci o iPod možnost si jej před nákupem prohlédnout a vyzkoušet a to přímo v centru Prahy. Jen tak dál!

A nyní již slíbené fotografie:

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Multimedia  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Redmond strikes back :-)

Autor: claire Muž

Založeno: 04.10.2004, 18:23
Odpovědí: 0

http://management.silicon
.com/itpro/0,39024675,391
24642,00.htm

Odpovědět na příspěvek

zlodějna

Autor: Adam Muž

Založeno: 04.10.2004, 20:06
Odpovědí: 0

ach bože, to se zase někdo snaží zákazníky pěkně oškubat... Když pomyslím že ve státech jsem je viděl kolem dvou set USD...

Odpovědět na příspěvek

RE: zlodějna

Autor: Petr Mara Muž

Založeno: 04.10.2004, 21:01

oficialni cena za iPod 20 GB je 299 USD a za 40 GB 399 USD bez dane (v USA). iPod mini je za 249 USD bez dane. Ceny u nas jsou uvedeny s DPH a s dvouletou zarukou (!). Tim nechci tvrdit, ze jsou u nas ipody levne ci drahe, jen chci uvest veci na pravou miru.

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: zlodějna

Autor: Michal Muž

Založeno: 05.10.2004, 08:16

jina zaruka nez 2 roky neni mozna viz novelizace zakona pri pripocitani marze + DPH 8500-9000 skutecnost ..... To ze si par jinych koupi no nekteri jsou jini...:-)

Odpovědět na příspěvek

RE: RE: RE: zlodějna

Autor: Adam Muž

Založeno: 05.10.2004, 20:48

No oficialni cena na strankach apple zdaleka neni konecna. Setkal jsem se i s pripady kde iPod (zadne fintitko, 20GB) dostanete jako darek od pujcovny DVDcek ze jste verny zakaznik, proste je jich tam jak housek na krame. Dovezena elektronika (hlavne apple) jsou u nas neuveritelne predrazene, az natolik ze se pro nektere vyplati doleted do statu. No, abych jenom nenadaval, mohlo to byt i horsi, v britanii to maji jeste drazsi :))

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: