iPody útočí na Prahu - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

iPody útočí na Prahu

4. října 2004, 00.00 | Pokud často procházíte centrem Prahy, možná jste si všimli reklam na iPod v dolní části Václavského náměstí. V Bontonlandu se zde totiž minulý týden začal prodávat iPod a návštěvníci tohoto hudebního obchodu tak mají možnost si iPod prohlédnout a pohrát si s ním. A my vám přinášíme možnost si prohlédnout, jak tento stánek v Bontonlandu vypadá.

Pokud často procházíte centrem Prahy, možná jste si všimli reklam na iPod v dolní části Václavského náměstí. V Bontonlandu se zde totiž minulý týden začal prodávat iPod a návštěvníci tohoto hudebního obchodu tak mají možnost si iPod prohlédnout a pohrát si s ním. A my vám přinášíme možnost si prohlédnout, jak tento stánek v Bontonlandu vypadá.

Oficiální spuštění naplánovalo CDS na úterý tento týden a vzhledem k tomu, že u této události nemůžeme chybět, můžete se těšit na bližší informace a další fotografie. V každém případě je dobře, že mají zájemci o iPod možnost si jej před nákupem prohlédnout a vyzkoušet a to přímo v centru Prahy. Jen tak dál!

A nyní již slíbené fotografie:

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Multimedia  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: