Herní novinky 3/03 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZábava

Herní novinky 3/03

14. listopadu 2003, 00.00 | Před námi je prodloužený víkend, a tak pokud nevíte, co budete dělat, a nebo například za vás už rozhodla nemoc, máme pro vás pár tipů, jak si ukrátit dlouhou chvíli: dnešní herní novinky, na které vás chceme upozornit, se pohybují od tradiční střílečky až ke netradičnímu simulátoru strašení.

Před námi je prodloužený víkend, a tak pokud nevíte, co budete dělat, a nebo například za vás už rozhodla nemoc, máme pro vás pár tipů, jak si ukrátit dlouhou chvíli: dnešní herní novinky, na které vás chceme upozornit, se pohybují od tradiční střílečky až ke netradičnímu simulátoru strašení.

Active Lancer

Předpokládám, že u této střílečky se nikdo nebude zabývat příběhem, protože důvod, proč někam vtrhnout a střílet se prostě najde vždy. Active Lancer je klasická "létací" hra, kdy se vaše letadélko (v tomto případě přímo okřídlený a ozbrojený hráč) pohybuje nad ubíhající hrací plochou a střílí po všem, co se objeví na obzoru. Autoři hru ozvláštnili například tím, že je možné si vybrat pilota (skoro cyborg, vybavený křídly a motory), který bude takto vyslán do boje, a podle toho se liší jeho schopnosti a dovednosti. Zajímavou možností je také dokupování vybavení, podle toho, kolik bodů v boji utržíte. Kromě "single player" je možné hrát také ve dvou, a to jak po síti, tak na tom samém počítači.

Autoři se dále chlubí pěti zbraňovými systémy s bohatou nabídkou typů střelby ve vzduchu i na zem, 15 úrovní se 5 "naději-beroucími" šéfy či šíleným herním "rage modem". Demoverze má kolem 37 MB, pro svůj chod vyžaduje Mac OS 8.6 a lepší a 300 MHz G3 a lepší.

Northland

Pokud vás zajímají severské ságy, určité vás bude zajímat také Northland - ve které jiné hře se hry účastní přímo bůh Loki, toho času vyhozený z božského Asgardu za své pletichy vůči otci Odinovi? Northland je strategická adeventura ve stylu podobném Mythu, ve které musíte se svými hrdiny bojovat a plnit úkoly a také pomalu odkrývat pravdu, jak to je s oním vyhozeným bohem Lokim. Během hry se podíváte do podsvětí, budete muset bojovat proti moru, vytvořit magický amulet či osvobodit boha Odina ze zakletí. Hra má celkem 8 misí s řadou dílčích úkolů, s možností hrát po síti až se 6ti hráči, a včetně editoru map.

Demoverze má 69 MB, hra vyžaduje G3/350 MHz, doporučuje se G4/700 MHz, podporovaný je Mac OS 9 i Mac OS X

Ghost Master

Chtěli jste si někdy zahrát na ducha? A co rovnou mít pod palcem celou smečku duchů a strašit lidi? Každému naordinovat to správné strašidlo a správné strašení... A co když si to budete moci vyzkoušet například na domě plném mladých studentek v župáncích? :)

Ghost Master je 3D hra, ve které jde opravdu a jen o strašení - jak správně používat jednotlivé typy strašení, kterými disponuje každý duch, jak nabírat co nejvíce energie od vystrašených a případně jak slabší povahy dovést až k šílenství. Strašit budete například na policejní stanici, v nemocnici, v blázinci a podobně. Během hry můžete svou jednotku duchů, které řídíte, dále vylepšovat.

Demoverze má 131 MB a vyžaduje G3/G4/700 MHz a Mac OS 9 nebo Mac OS X.

Kelly Slater Pro Surfer

Přestal vás už bavit Tony Hawk se svým prknem na kolečkách? Tak co ho vyměnit za prkno na vodě a jít si zasurfovat? Ano, simulátor surfování, kterému dal své jméno surfer Kelly Slater, už je k mání též. Vyzkoušejte si jaké je to hrát si na vlnách na různých plážích, a udělejte si kariéru podle vašeho přání, jednejte se sponzory, magazíny či fotografy. Nebo si jen tak surfujte pro radost, případně můžete poměřit síly ve hře pro více hráčů.

Demoverze má 88 MB, vyžaduje procesor G3/G4 na 700 MHz a grafickou kartu s 32 MB VRAM. Hra je jen pro Mac OS X.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Hry  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: