10 důvodů pro Mac OS X - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSlužby

10 důvodů pro Mac OS X

12. prosince 2005, 00.00 | Při diskuzích s uživateli, kteří zvažují přesun z platformy PC, často zazní otázka, proč přejít na Maca? Jaké výhody mi to přinese? A jaké nevýhody? Uvědomil jsem si, že podobný článek na našem serveru není a rozhodně zde chybí. Když jsem chtěl článek "Deset důvodů, proč říci sbohem Windows a začít používat Mac OS X" napsat, došlo mi, že se nemůže jednat o názor jednoho člověka, ale o společný názor a smýšlení celé komunity, všech čtenářů.

Při diskuzích s uživateli, kteří zvažují přesun z platformy PC, často zazní otázka, proč přejít na Maca? Jaké výhody mi to přinese? A jaké nevýhody? Uvědomil jsem si, že podobný článek na našem serveru není a rozhodně zde chybí. Když jsem chtěl článek "Deset důvodů, proč říci sbohem Windows a začít používat Mac OS X" napsat, došlo mi, že se nemůže jednat o názor jednoho člověka, ale o společný názor a smýšlení celé komunity, všech čtenářů.

Proto jsme se rozhodli udělat krátkou anketu, kde budou mít všichni uživatelé možnost se vyjádřit a napsat 10 důvodů, proč zvolit Mac OS X. Jen vy určíte, jak bude výsledek vypadat. A aby to bylo zcela fér, v anketě bude i prostor, abyste mohli napsat, proč Mac OS X nezvolit. Na základě vašich reakcí vznikne deset bodů, které zde budou prezentovány jako hlavní důvody pro přechod z jiné platformy k Mac OS X. Máte v hlavě deset důvodů proč využívat Mac OS X? V tom případě se pusťte do ankety!

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Služby  

 » Rubriky  » Mac OS X CZ  

 » Rubriky  » Agregator  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: