WD My Book Studio s USB 3.0 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

WD My Book Studio s USB 3.0

16. listopadu 2012, 11.57 | Společnost WD – Western Digital, která se mimo jiné specializuje na externí úložiště a řešení pro digitálně propojenou domácnost, představila novou verzi externího disku My Book Studio. Možnosti rozhraní USB 3.0 jsou nyní rozšířeny i na produktovou řadu My Book Studio a poskytují tak přenos dat až třikrát rychlejší než USB 2.0. Nový disk přináší uživatelům počítačů Mac dále kapacitu až 4 TB, prémiové hliníkové pouzdro a hardwarové šifrování.

 

Nový disk přináší masivní 4TB kapacitu externího úložiště o jednom disku pro ideální zálohování velkého objemu dat. Externí disk My Book Studio s kvalitním pouzdrem z hliníkové slitiny bude dostupný v kapacitách 1, 2, 3 a 4 TB.

 

WD My Book Studio s USB 3.0

 

Disky My Book Studio si díky svým přednostem a specifikacím získaly oblibu mezi kreativními profesionály a nadšenci pro počítače Mac. Disky spolupracují zcela plynule s aplikací Apple Time Machine, což usnadňuje

ochranu a zálohování firemního i osobního digitálního obsahu disku. Externí disk My Book Studio obsahuje i aplikaci WD Security, která umožňuje uživatelům zabezpečit disk heslem společně s 256bitovým šifrováním pro další zajištění před neoprávněným přístupem k disku a uloženým datům.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Krátké články  

 » Rubriky  » Novinky  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Thunderbolt

Autor: Dusan Muž

Založeno: 17.11.2012, 21:37
Odpovědí: 0

Nikto normalny si nekupi tento disk pre Mac. Ak niekto ma novsi Mac s USB 3.0, tak tam ma aj Thunderbolt - a vy co pisete tieto clanky asi ani neviete co to je...

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: