Autodesk SketchBook Ink for iPad - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Autodesk SketchBook Ink for iPad

24. června 2012, 16.47 | Nová kreslicí aplikace Autodesk SketchBook Ink nabízí různé oblíbené tvůrčí nástroje pro iPad. Je to nejnovější titul z oblíbené řady SketchBook, která v současné době eviduje přes 10 milionů stažení. Autodesk SketchBook Ink má zcela nové jádro a přináší jedinečnou technologii, kterou mohou výtvarníci použít pro tvorbu perokreseb a grafiky ve vysokém rozlišení. Zajímavě rozšiřuje nabídku možností, ze kterých lze vybírat pro vyjádření tvůrčích vizí v digitálním prostředí.

Nová aplikace Autodesk SketchBook Ink pro iPad umožňuje realizovat různé perokresby a nabízí živé, na rozlišení nezávislé rozhraní pro nový displej Retina. Na rozdíl od tradičních vektorových aplikací umožňuje v kresbách vytvářet velmi jemné detaily nezávislé na rozlišení. Rozvíjí intuitivní nástroje pro kreslení od ruky, které Autodesk nabízí na platformě Autodesk SketchBook Pro.

 

Autodesk SketchBook Ink for iPad

 

Nová technologie umožňuje exportovat a tisknout velké, vysoce kvalitní ilustrace přímo z iPadu. Výsledné kresby lze v optimálních velikostech exportovat do knihovny fotografií iPadu, e-mailu, Dropboxu nebo do sdílení souborů přes iTunes. Obrázky exportované do Dropboxu nebo do sdílení souborů přes iTunes mohou být větší než 100 milionů pixelů.

 

Autodesk SketchBook Ink for iPad

 

Oblíbenou aplikaci Autodesk SketchBook Pro, která na iPadu nabízí širokou řadu nástrojů pro skicování a kreslení, doplňuje SketchBook Ink jako specializovaná aplikace pro perokresbu. Přestože se odlišuje charakteristickým chováním inkoustu, staví na intuitivním a známém rozhraní, jehož si cení uživatelé SketchBooku po celém světě. Nově uvedená aplikace SketchBook Ink nabízí sedm přednastavených stylů inkoustu a dva typy mazacích gum. Podporuje import obrázků z knihovny fotografií iPadu, které lze používat jako referenci nebo pozadí.

 

Aplikace Autodesk SketchBook Ink je k dispozici za 4,99 USD exkluzivně v obchodě App Store na iPadu nebo na adrese iTunes.com/appstore. Po omezenou dobu od uvedení bude SketchBook Ink k dispozici za speciální zaváděcí cenu 1,99 USD. 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: