SuperApple Magazín – jediný tištěný časopis o Apple u nás - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

SuperApple Magazín – jediný tištěný časopis o Apple u nás

SuperApple Magazin

11. listopadu 2011, 00.00 | Zatímco náklad většiny tuzemských novin a časopisů klesá, na trhu se nedávno objevil první český papírový časopis o světě Apple. Stojí za ním Vláďa Janeček, mj. šéfredaktor serveru SuperApple.cz.

Na sto stranách kvalitního papíru přináší nejen testy nejzajímavějších novinek, ale také tematické přílohy a sekci praktických rad a návodů. Součástí každého čísla je navíc příručka, která vám pomůže dokonale ovládnout některou z představovaných aplikací.

První číslo se podrobně věnuje Mac OS X Lion, přináší třicet tipů a triků pro mobilní zařízení s iOS a najdete v něm také recenze aktuálních produktů Apple, příslušenství a aplikací. Nechybí více než dvacet podrobných návodů krok za krokem nebo samostatná příručka pro Automator, který je součástí každého počítače se systémem Mac OS X.

Časopis vzniká ve vydavatelství stojícím za serverem SuperApple.cz ve spolupráci s předními českými a slovenskými Apple weby, jako jsou MujMac.cz, Jablíčkář.cz, iPhoneTips.cz a MacBlog.sk.

Lze ho zakoupit v síti prodejních partnerů iStyle, iSetos, Qstore, iWorld, DTPobchod.cz, C.B.C., Duhový servis, Future iPoint Plzeň, Epli.cz, dále přímo z vydavatelství s poštovným zdarma, a samozřejmě si jej můžete také předplatit. K dispozici je i elektronická verze distribuovaná prostřednictvím služby Publero. Tu navíc můžete mít společně s předplatným zdarma. Slovenští čtenáři mohou časopis zakoupit prostřednictvím společnosti iBite.sk.

Pokud vás zajímá provedení celého časopisu, můžete se na něj podívat na tomto videu.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: