Epson nabízí aplikaci pro síťovou projekci z iOS - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Epson nabízí aplikaci pro síťovou projekci z iOS

17. ledna 2012, 00.00 | Epson nově nabízí ke svým projektorům speciální aplikaci pro iOS zařízení, která umožňuje prostřednictvím počítačové sítě přímo promítat vybrané dokumenty z iOS zařízení.

Projektory společnosti Epson již několik let nabízejí možnost projekce prostřednictvím počítačové sítě. Obraz není přenášen klasicky video kabelem, ale je z prezentujícího zařízení odesílán jako data prostřednictvím fyzické či WiFi sítě do projektoru. Díky nové aplikaci Epson iProjection pro iOS půjde tuto funkci využít nově i u iPhonů, iPadů a iPodu Touch.

Aplikace, která je bezplatně k dispozici na AppStore, nabízí možnost promítat přímo z iOS zařízení soubory ve formátech MS Word (doc, docx), Excel (xls, xlsx), PowerPoint (ppt, pptx), Keynote (key) a PDF. Dále jsou podporovány i formáty JPEG a PNG pro přímou prezentaci fotografií. Aplikace má integrováno i základní ovládání projektoru. Lze nastavit hlasitost, vypnout zvuk a obraz, nebo obraz pozastavit (tzv. Zamrznutí).

Výhodou tohoto řešení zejména v kombinaci s WiFi připojením je to, že prezentátor nepotřebuje stolní počítač a jeho iOS zařízení nemusí být fyzicky propojeno s projektorem. To dává nejen svobodu pohybu, ale i možnost mnohem interaktivněji při prezentaci komunikovat s posluchači. Uplatnění se nabízí nejen u firemních prezentací, ale zejména ve školství.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: