Dva nové obchody Apple v ČR - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Dva nové obchody Apple v ČR

Apple iPod touch 2010

11. listopadu 2010, 00.00 | Ačkoliv se v dohledné době jen těžko dočkáme českého Apple Store, tuzemští prodejci nelení. Tento týden otvírá brány svého Qstore společnost Quentin a v pondělí zahájí provoz prodejna iWorld.

Pro Quentin je otevření prodejny v pražském obchodním centru Galerie Harfa logickým rozšířením jeho dlouholetých aktivit. V obchodě nebude nabízet jen produkty Apple, ale také software, periferie a doplňky. Otevřeno je od čtvrtka 11. listopadu.

Qstore

Na pondělí 15. listopadu se chystá otevření prodejny iWorld, za kterou stojí společnost Emotion & Interaction. Uvnitř opět najdete kromě produktů s logem Apple také širokou paletu příslušenství a doplňků.

Obchod iWorld bude slavnostně otevřen v pondělí odpoledne v 15:11 hodin. Na prvních 100 zákazníků bude čekat nový iPod touch 8 GB za poloviční cenu 2900 Kč a na prvních 200 nakupujících dostane zdarma reklamní tričko s logem iWorld.

Prodejnu najdete na adrese 28. října 2, Praha 1 (nedaleko stanice metra A Můstek) a pyšní se statutem Apple Premium Reseller. Kromě produktů bude nabízet také servis a školení uživatelů. Více najdete na www.iworld-store.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: