Apple uvolnil firmware Apple TV 3.0.2 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Apple uvolnil firmware Apple TV 3.0.2

12. února 2010, 00.00 | Nová drobná aktualizace firmwaru Apple TV zřejmě souvisí hlavně s příchodem Aperture 3.

Úterní uvedení programu Aperture 3 vyvolalo nejen následné aktualizace dalšího softwaru pro Macy, ale projevilo se také uvolněním nového firmwaru pro Apple TV.

Ve středu totiž pro toto své nijak zvlášť úspěšné multimediální zařízení (o němž Steve Jobs mluví jako o firemním „koníčku“ ) Apple vydal nový firmware verze 3.0.2.

Předchozí verze 3.0.1 přišla v loni v listopadu a řešila vážnou chybu synchronizace, tato další drobná aktualizace souvisí především s uvedením Aperture 3, který vedle mnoha jiných věcí (například doplnění funkcí z iPhota) též změnil způsob, jímž sdílí obrázky v lokální síti, na což reaguje nový firmware Apple TV.

Podle zpráv některých uživatelů navíc nová verze firmwaru vyřešila potíže s přepínáním výstupního HDMI kabelu a zřejmě došlo i k drobným úpravám uživatelského rozhraní ve snaze zvýšit čitelnost textu. Samotný Apple zatím žádné bližší informace neposkytl, jedná se však zřejmě o další „údržbářskou“ aktualizaci reagující na nový navazující software Applu.

Nový firmware lze jako vždy stáhnout od Applu a nainstalovat pomocí volby „Update Software“ (aktualizovat software) v menu „Settings/General“ (nastavení/všeobecná) přímo na Apple TV.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: