Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Power Mac G5 Dual 2 GHz - to nejrychlejší, co můžete mít

7. října 2003, 00.00 | Duální Power Mac G5 na 2 GHz je vlajkovou lodí současné nabídky počítačů Apple - se dvěma procesory PowerPC G5 by měl snadno překonat libovolný jiný počítač, ať už Mac, nebo PC. My jsme měli možnost si tento nadupaný stroj krátce vyzkoušet a tak se rozdělíme o naše postřehy.

 

 

 

Nové PowerBooky G4

17. září 2003, 00.00 | Nové PowerBooky byly očekávané již pěkně dlouho. Nyní jsme se všichni konečně dočkali a na trh se dostávají tři nové modely - dva pouze vylepšené o rychlejší procesor, 15" verze je zásadní inovací PowerBooku G4 Titanium, rozdíl není pouze v obalu.

 

 

 

Power Mac G5 - poprvé v praxi

15. září 2003, 00.00 | Využili jsme možnosti na krátké otestování jednoho z prvních Power Maců G5 v ČR - přinášíme vám řadu postřehů k technické konstrukci a mnoho fotografií, včetně fotek procesorového modulu. Zajímá vás jak hlasitý je nový Power Mac G5?

 

 

 

Rychlejší iMac, větší iPod a deset milionů pro iTunes

9. září 2003, 00.00 | Zatímco uživatelé očekávají nové přenosné počítače, Apple "potichu" updatoval iMacy a také tu máme nové iPody s vyšší kapacitou. iMacy tak nyní nově dosahují až na rychlost 1,25 GHz a iPod může v sobě ukrývat až 40 GB dat. A iTunes Music Store prodal již více než 10 milionů skladeb.

 

 

 

Super-Apple pro Virginii

4. září 2003, 00.00 | Apple asi poprvé ve své historii aspiruje na zápis do seznamu 500 nejvýkonnějších superpočítačů na světě - a chce se vyšvihnout hned do první desítky, která doposud patří jen "velkým hráčům".

 

 

 

PowerBooky dle Cimrmana

26. srpna 2003, 00.00 | Již minimálně dva měsíce se každou chvíli internet rozvlní vzrušeným očekáváním nových modelů PowerBooků G4 - přičemž očekávání je zatím vždy pravidelně střídané zklamáním. Co zhruba můžeme od nových modelů čekat? Budou mít ještě procesor od Motoroly, nebo už od IBM?

 

 

 

Power Mac G5 klepe na dveře

25. srpna 2003, 00.00 | Alespoň těm šťastnějším uživatelům v USA - zbytek světa si podle všeho opět musí ještě počkat. Objevují se již updaty programů, aby uměly lépe využívat schopnosti nových procesorů a také jsou publikovány výsledky prvních rychlostních testů. A my se můžeme alespoň těšit na první možnost prohlédnout si Power Maca G5 v Praze.

 

 

 

Power Mac G5 - informace z vývojářské dokumentace

7. července 2003, 00.00 | Jelikož praktické "osahání" nových Power Maců G5 je ještě v nedohlednu, čerpáme informace ze zatím dostupných zdrojů - například předběžné verze dokumentace nových modelů pro vývojáře.

 

 

 

Další podrobnosti o nových Power Macích G5

30. června 2003, 00.00 | Bohužel si ještě asi dva měsíce počkáme na to, až se první Power Mac G5 objeví u nás, ovšem v některých evropských zemích již oficiální představení proběhlo. Díky tomu se objevuje i více informací o těchto nových strojích, například jak to je anténami pro AirPort a Bluetooth nebo jak vidí inženýr Apple možnost upgradu.

 

 

 

Tatra Mac G4 - nejrychlejší Apple na světě

30. června 2003, 00.00 | Některé kombinace jsou minimálně překvapivé - možná vás někdy na silnici předjede Tatra 613, která má více výkonu, než nejeden Mac pod stolem uživatelů. V kufru si veze Power Maca G4 a tak posádka může používat Mac OS X pro navigaci, poslouchání hudby nebo surfování na netu. Podrobný popis a mnoho fotek přímo od majitele této unikátní modifikace!

 

 

 

Strana výpisu

... 45 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: