Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Nové PowerBooky: největší a nejmenší na světě!

8. ledna 2003, 00.00 | Apple uvedl nové modely PowerBooků G4 - jeden je notebookem s největším displejem, druhý naopak ve své kategorii nejmenším přenosným počítačem. Podívejte se, čím nás Apple překvapil.

 

 

 

Co na nás chystá Apple?

31. prosince 2002, 00.00 | Ačkoliv je Macworld Expo SF za dveřmi, víme toho žalostně málo: a tak se podívejme alespoň na spekulace o inovovaných modelech iMaců a eMaců. Zdá se, že vývoj procesorů PowerPC 970 jde zdárně kupředu a také že vývojové laboratoře v Applu opět vymyslely něco, co si my ani neumíme představit.

 

 

 

Jaký byl rok 2002 - přenosné stroje

23. prosince 2002, 00.00 | V oblasti přenosných počítačů se žádné radikální změny neodehrály, Apple šel cestou postupného zlepšování všech tří úspešných produktů, tedy PowerBooku G4, iBooku i iPodu.

 

 

 

Jaký byl rok 2002 - stolní počítače a servery

19. prosince 2002, 00.00 | V právě končícím roce Apple mimo jiné rozšířil svou produktovou řadu o dva nové modely počítačů, eMac a Xserve, dočkali jsme se výrazné inovace iMaců a bohužel jsme se nedočkali výrazně rychlejších procesorů, tak, jak by si určitě každý přál.

 

 

 

A co bez karty?

4. prosince 2002, 00.00 | Je jedinou cestou k vylepšení staršího počítače procesorová karta, nebo můžeme zvolit i jinou cestu? V tomto článku bych vám rád představil jeden konkrétní příběh, který možná řadě z vás pomůže ve vašem rozhodnutí.

 

 

 

Procesory: Druhý dech

25. listopadu 2002, 00.00 | Vyplatí se procesorový upgrade pro starší typy PowerMacintoshe?
Zkusme se podívat na praktické zkušenosti s dvěma procesorovými upgrady od firmy Sonnet Technologies a porovnejme zvýšení celkového výkonu počítače.

 

 

 

Nové notebooky - lepší než se čekalo

7. listopadu 2002, 00.00 | Apple se tentokrát opravdu ukázal a v případě PowerBooku G4 dokonce překonal i realistické odhady a potěšil optimisty: nové modely mají až 1 GHz procesor G4 a SuperDrive. A iBook naopak spadl s cenou pod 1000 USD.

 

 

 

Nové notebooky klepou na dveře?

5. listopadu 2002, 00.00 | Možná už dnes, možná zítra nás čekají nové verze přenosných počítačů iBook a PowerBook G4 Titanium. A jaké novinky nás podle někdy protichůdných spekulací na internetu čekají? Budeme mít konečně interní Bluetooth a SuperDrive v TiBooku?

 

 

 

IBM PowerPC 970 - budoucnost Maců?

16. října 2002, 00.00 | IBM oznámil svůj nejnovější procesor PowerPC 970, který stojí "rozkročen" mezi dvěmi světy: spojuje v sobě 64bitovou architekturu POWER s 32bitovými procesory PowerPC, k tomu přidává také podporu pro "multimediální" instrukce Velocity Engine. Uvidíme tento procesor po jeho uvedení v Macích?

 

 

 

Výměna disku v TiBooku na vlastní kůži

23. září 2002, 00.00 | Přečtěte si komentář jednoho z našich spolupracovníků o výměně pevného disku v PowerBooku Titanium a na co je potřeba si dát pozor, zvlášť pokud používáte Mac OS X.

 

 

 

Strana výpisu

... 48 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: