Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Co se stačilo udát nového kolem iPhonu

15. ledna 2007, 00.00 | Bez ohledu na to, co si o něm myslíte, ve zpravodajství ze světa Applu se iPhonu prostě nevyhnete. Zde máte novou várku zpráv na toto téma.

 

 

 

Redaktor PC Magazine si mohl vlastnoručně vyzkoušet iPhone

12. ledna 2007, 06.00 | Redaktor časopisu PC Magazine USA dostal iPhone na 10 minut do ruky a sděluje své dojmy.

 

 

 

ModBook, tabletový počítač, který je i není od Applu

12. ledna 2007, 00.00 | Máte-li už plné zuby iPhonu, podívejte se na první macovský tablet.

 

 

 

Přehršel průsaků o iPhonu

11. ledna 2007, 06.00 | Podle očekávání začínají pronikat první podrobnější informace o Applu iPhone. Zde vám předkládáme první ochutnávku.

 

 

 

WEP or weep

24. listopadu 2006, 00.00 | Dnes se začneme zabývat bezpečností při práci se sítěmi: prozatím začneme u základů – běžným nastavením systému prostřednictvím aplikace System Preferences.

 

 

 

Jeden na neděli, jeden na všední den...

7. listopadu 2006, 00.00 | V současnosti se v našem volném seriálu článků, věnovaných bezpečnosti v operačním systému Mac OS X, zabýváme vhodnými a nevhodnými konfiguracemi keychainů. Řešení je jednoduché: vytvoříme si ještě jeden keychain.

 

 

 

MacBook Pro zařadil druhou kosmickou rychlost!

25. října 2006, 00.00 | Včera došlo k dlouho očekávanému updatu řady počítačů MacBook Pro. Hlavní změnou je především nový procesor Intel Core 2 Duo, kterým jsou osazeny všechny varianty tohoto přenosného počítače. Ale to není vše, MacBook Pro se zbavil i dalších nepěkných detailů, které mu dříve ubíraly body. Přivítejte nový MacBook Pro, zaslouží si to!

 

 

 

Kterak nakreslit modrý obdélník...

24. října 2006, 00.00 | V minulém dílu našeho volného seriálu o programování ve vývojovém prostředí Cocoa jsme se pustili do implementace vlastních podtříd NSView; popsali jsme si základní strukturu a principy, a slíbili jsme si, že se dnes trochu blíže podíváme na hlavní a primární vlastnost "views" – totiž vykreslení jejich obsahu.

 

 

 

Kolik keychainů máš, tolikrát jsi paranoikem

13. října 2006, 00.00 | Nyní nastal čas se podívat trochu blíže na různé sestavy a konfigurace keychainů, a ukázat si, jaké nám přinesou potenciální výhody a nevýhody. Jak uvidíme, systém keychainů je skutečně velmi flexibilní a pohodlný, a umožní nám volit vzájemné vyvážení bezpečnosti a pohodlí – tyto dva faktory se samozřejmě do jisté míry vylučují i v tom nejlépe navrženém systému – podle našich vlastních individuálních potřeb a nároků.

 

 

 

Novinky z Cupertina - nové iMacy, Mac mini po tuningu a plánovaná akce na 12. září

8. září 2006, 00.00 | Poslední dny opět rozvířily dění kolem kalifornské společnosti a my vám přinášíme bližší informace o nových iMacích, zrychlených mini Macích a především spekulace o tom, co nám firma Apple nadělí 12. září.

 

 

 

Strana výpisu

... 39 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: