Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

QuickSilver G4 - první dojmy

6. srpna 2001, 00.00 | Jako obvykle, měli jsme v redakci zapůjčen zbrusu nový stroj z nové řady - Power Mac G4/867 MHz. Jaký je nový QuickSilver, jak se nám líbí?

 

 

 

SuperDrive teoreticky a v praxi

3. srpna 2001, 00.00 | Jaké jsou několikaměsíční zkušenosti uživatele s novou DVD-R mechanikou SuperDrive?

 

 

 

Macworld Expo - jaké bylo

31. července 2001, 00.00 | Firmy nešetřily na propagačních materiálech, zato stánky byly stejné jako minule. V Business Solutions Centru byla předváděna pracoviště na bázi Power Mac G4 Cube. Mnohem aktuálnější se naopak zdály být přednášky, které se točily hodně kolem Mac OS X.

 

 

 

Dvoumonitorová grafika od ATI

30. července 2001, 00.00 | Také příznivci karet ATI se dočkali dvoumonitorové karty. Tato je navíc pro počítače Apple a podporuje také Mac OS X.

 

 

 

Quick Silver - hezčí, ale...

30. července 2001, 00.00 | Apple minulý týden představil nový design počítače Power Macintosh G4. Pokud jde o design, zaujaly hlavně dva prvky - reproduktor a CD-ROM. Dal Apple přednost designu před funkčností? Dotazy návštěvníků výstavy šly přímo k jádru věci.

 

 

 

User Groups nahrazují tradiční reklamu

27. července 2001, 00.00 | Není lepšího místa pro propagaci, než je hospoda, není lepšího propagátora, než je spokojený zákazník. Proto počítačové a softwarové firmy začaly využívat kluby uživatelů, tzv. User Groups. Macworld Expo toho bylo dokladem.

 

 

 

I Sonnet ohlašuje novinky

24. července 2001, 00.00 | Akce typu MacWorld jsou pro výrobce skvělou příležitostí ohlašovat své novinky. Jak to bylo letos u společnosti Sonnet Technologies?

 

 

 

Stříbrné Power Macy - jak se vám líbí?

23. července 2001, 00.00 | Minulý týden byly uvedeny nové Power Macy G4 - nové stroje si můžete prohlédnout na našich fotkách přímo z centra dění!

 

 

 

Thursby se Mac OS X.1 nebojí

20. července 2001, 00.00 | Po oznámení podpory PC sítí v Mac OS X.1 se naskýtá otázka, co Thursby a DAVE. Thursby se však Mac OS X.1 nebojí. Vypadá to, že i zde Apple aplikuje strategii "Dejme uživatelům zdarma, na co mají nárok, a nechme třetí výrobce, aby jim nabídli luxus."

 

 

 

Macworld NY 2001 - první dojmy

19. července 2001, 00.00 | Apple v lednu posadil laťku velmi vysoko, a tak očekávání byla velká. Bohužel jen malé procento jich došlo naplpnění. Jediná zajímavá novinka je nový Power Mac v novém barevném provedení. Mac OS X.1 bude až v září, ale urychlit se ji podařilo slušně...

 

 

 

Strana výpisu

... 53 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: