Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Power Mac G5

 

 

 

Power Mac G5 - nejrychlejší počítač na světě?

24. června 2003, 00.00 | Apple uvedl zcela nové modely svých Power Maců - se zbrusu novými, 64bitovými procesory taktovanými až na 2 GHz, rychlou sběrnici, podporou pro Serial ATA, zajímavým hliníkovým krytem počítače a řadou dalších vychytávek. Podařilo se Apple opět převzít vládu nad světem počítačů?

 

 

 

PowerMac G5 na AppleStore - chyba nebo provokace?

20. června 2003, 00.00 | Na internetových serverech po celém světě vyvolala doslova šílenství zpráva, že se na stránkách store.apple.com objevila na chvíli místo správné informace ke stávajícím modelům PowerMac G4 specifikace, která by odpovídala PowerMacu G5. Podívejte se, co bylo na Apple.com zvěřejněno...

 

 

 

PowerMac G5 s PowerPC 970: už za dva týdny?

9. června 2003, 00.00 | Do mozaiky informací o novinkách na WWDC pomalu zapadají další střípky, ale stále je možné, že se za dva týdny celá rozsype - ovšem nejnovější informace, které pocházejí od poměrně věrohodného serveru AppleInsider a také přímo od Apple, naznačují mnohé.

 

 

 

Nižší ceny PowerBooků; PowerPC 970 levnější než G4?

3. června 2003, 00.00 | Dvě zajímavé novinky ze včerejška: Apple snížil ceny svých PowerBooků 12" a 15" a velmi přijemně také spadly ceny včech přenosných počítačů v Evropě, kromě toho se objevila zajímavá spekulace, že ceny nových procesorů PowerPC 970 od IBM by mohly být nižší, než ceny stávajících procesorů PowerPC G4 od Motoroly. Co by to mohlo znamenat v praxi si můžete přečíst v článku.

 

 

 

Velký test přenosných počítačů

29. května 2003, 00.00 | Plníme náš slib a přinášíme velký článek s výkonnostním porovnáním 6 počítačů Apple, z toho 5 notebooků - od iBooku na 500 MHz až po PowerBook G4 17". Podívejte se, jak si přenosné počítače poradí s grafikou, digitálním videem a také hrami.

 

 

 

iMac slaví páté narozeniny

15. května 2003, 00.00 | MInulý týden uplynulo pět let od ohlášení iMaca, počítače, který zachránil Apple a silně ovlivnil formu počítačů. Minulý týden jsme se také s tímto počítačem definitivně rozloučili. K tomuto ne nevýznamnému výročí jsem pro vás připravil malou retrospektivu tohoto výjimečného stroje.

 

 

 

Nový eMac po roce

7. května 2003, 00.00 | V rámci pravidelných inovací Apple opět aktualizuje své produkty - tentokrát se rychlejších procesorů a dalších novinek dočkal eMac - kromě hardwarových novinek asi potěší také poměrně výrazné snížení cen...

 

 

 

Předběžné testy výkonu PowerPC 970?

6. května 2003, 00.00 | Na francouzském serveru MacBidouille, který patří k horlivým propagátorům procesorů PowerPC 970, se objevily údaje, které prý pochází z měření výkonnosti nových počítačů s těmito procesory. Řada věcí však vzbuzuje u těchto výsledků pochybnosti.

 

 

 

iBook: velmi tichý update

23. dubna 2003, 00.00 | Apple potichu a nenápadně inovoval své iBooky - trošku zrychlil, trošku nafoukl disk, ale jinak je vše více méně při starém. Dokonce i Mac OS 9 nám nechali. Kromě toho tu také máme nový vzhled AppleStore.

 

 

 

Strana výpisu

... 46 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: