Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Apple Expo 2004 - iMac G5 pod drobnohledem

6. září 2004, 00.00 | V minulém článku věnovaném výstavě Apple Expo 2004 jsme se zaměřili na Keynote a představení iMaca G5. Dnes vás s novým iMacem seznámíme detailněji. Měl jsem možnost si povídat s Tomem Bogerem, ředitelem pro celosvětový produktový marketing společnosti Apple, a dozvěděl jsem se další informace o nové řadě iMac G5.

 

 

 

Nový PowerMac G5 - dlouho očekávaný update!

14. června 2004, 00.00 | Společnost Apple v druhé polovině minulého týdne obnovila řadu svých počítačů PowerMac G5. Jsou to opět tři varianty a všechny jsou dvouprocesorové. Pokud vás zajímá, co všechno můžete od nových PowerMaců očekávat, tak čtěte dál.

 

 

 

Důkladná inovace - nové iBooky a PowerBooky

20. dubna 2004, 00.00 | Apple kompletně obnovil obě řady svých přenosných počítačů - oblíbené levné iBooky i profesionální PowerBooky se dočkaly rychlejších procesorů PowerPC G4 a dalších zlepšení, populární design všech modelů zůstal zachován.

 

 

 

Dlouhodobé zkušenosti s iBookem G3

9. dubna 2004, 00.00 | Jestliže někdo z vás uvažuje o nákupu přenosného počítače do rodiny, pro domácí použití nebo do kanceláře a chce ušetřit pár tisíc, pak by jeho pozornosti iBook G3 neměl ujít.

 

 

 

Nové Power Macy G5 - kde mohou být?

9. března 2004, 00.00 | Jelikož se již několik měsíců šíří spekulace o tom, kdy nás čeká nová verze Power Maců G5, a všechny odhady se zatím míjejí, podíváme se do jiné "věštecké koule" - jak Apple uváděl Power Macy a PowerBooky v posledních několika letech. Dlužno však dodat, že naše závěry budou pravděpodobně stejně nepřesné, jako ostatní odhady :)

 

 

 

Problémy se zdroji: sága pokračuje

23. února 2004, 00.00 | Zdá se, že Apple v poslední době nepřeje štěstí - po problémech s hlučnými Power Macy G4, zobrazením videa na iBooku a bílými body na PowerBoocích si uživatelé stěžují na zvuky, vydávané zdrojem u Power Maca G5. Zdá se však, že Apple tyto problémy bez problémů uznává - uvidíme, zda přijde s oficiálním programem na výměnu.

 

 

 

Kdy budou nové Power Macy s PowerPC 970FX na 2,5 GHz?

19. února 2004, 00.00 | Asi nejpopulárnějším námětem na spekulace je posledních několik týdnů osud nové generace počítačů Power Mac G5 - přece jen, první generace byla ohlášená již minulý červen a tak by další rychlostní skok vůbec neškodil. IBM však až nyní uvádí nové modely svých procesorů PowerPC 970FX. Kdy se dostaneme na 3 GHz?

 

 

 

Hlíníkový Dell G5?

4. února 2004, 00.00 | Minulý týden se po světě rozeběhly informace o velmi zajímavé modifikaci - jistý uživatel dostal k vánocům G5, ale protože používá PC s Windows, vyhodil vnitřnosti z Power Maca a instaloval logickou desku z PCčka. Naštvané reakce uživatelů Maců na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak tu je po týdnu rozuzlení...

 

 

 

Apple uznává problémy s některými iBook

29. ledna 2004, 00.00 | Apple po silném tlaku ze strany uživatelů oznámil program, který po dobu příštích tří let bude pokrývat opravy chybných základních desek v některých modelech počítačů iBook G3. K tomu by měl Apple pokrýt náklady na opravu těm zákazníkům, kteří ji již museli provést na vlastní náklady.

 

 

 

Apple Computer uvádí Macintosh

26. ledna 2004, 00.00 | Americká společnost Apple Computer v úterý, 24. ledna 1984, uvedla dlouho očekávaný počítač Macintosh. Macintosh je založený na 32bitové architektuře, vyvinuté pro počítač Apple Lisa, a spojuje v sobě vysoký výpočetní výkon a snadnou použitelnost, to vše za příznivou cenu 2495 USD.

 

 

 

Strana výpisu

... 43 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: