Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Tatra Mac G4 - fastest Mac on the four wheels?

22. ledna 2004, 00.00 | Read about unique modification of Tatra 613 car and installation of a PowerMac G4 with LCD display into the car. The built-in Power Mac G4 supports GPS navigation, audio and video playback as well as processing of telematics data, internet access etc. The article contains very useful guides for authors of similar modifications. [Pouze anglicky]

 

 

 

Výkup starších PowerBooků a jak to je s baterkami v iPodu

2. ledna 2004, 00.00 | Apple nabízí kredit 700 USD, pokud se majitelé starších PowerBooků rozhodnou pro nákup nového stroje - bohužel zatím jen v USA. A pokud vás zajímá jak to je s bateriemi v iPodu, máme pro vás tip na užitečný přehled informací.

 

 

 

Jaký byl rok 2003: přenosná zařízení

29. prosince 2003, 00.00 | Apple v lednu 2003 označil nadcházející rok za rok přenosných počítačů. Jakými novými modely se snažil toto heslo naplnit? Podařilo se to podle vás? A nebyl to spíše rok iPodu?

 

 

 

Jaký byl rok 2003 - stolní počítače a servery

22. prosince 2003, 00.00 | Závěr roku je už blízko a tak se dneska podíváme, co nám Apple letos všechno nadělil - v oblasti "stolních" počítačů, kam budeme počítat i rackový Xserve. Je jasné, že největší novinkou byly nové Power Macy G5, ale ani další modely nelze nechat bez povšimnutí.

 

 

 

Největší Switch na světe - SuperApple pro Virginii

21. listopadu 2003, 00.00 | Dr. Srinidhi Varadarajan se stal pravděpodobně největším "switcherem" na světe - místo strojů od firem Dell nebo IBM koupil 1100 počítačů Apple PowerMac G5, a postavil třetí nejrychlejší počítač na světě. V dnešním článku bych chtěl přiblížit co ho k tomu vedlo, jak celá akce vypadala a snad trochu i co to takový clusterový superpočítač je.

 

 

 

Macy 100x jinak

20. listopadu 2003, 00.00 | Nemusíme se jen omezovat na to, jakou podobu Maců pro nás připraví Apple - kdo chce. může se sám postarat o originální vzhled svého počítače. Je libo kovovou kostku, černý iMac nebo modrý iBook?

 

 

 

iMac s 20" LCD a duální Power Mac 1,8 GHz

19. listopadu 2003, 00.00 | Apple zajímavým způsobem rozšířil svou nabídku počítačů - nabízí už dva dvouprocesorové modely Power Mac G5 a nový iMac s velkým, 20" LCD displejem. Kromě toho uvedl některé své profesionální aplikace ve verzi, optimalizované pro PowerPC G5, takže jsou o desítky procent rychlejší.

 

 

 

iBook G4: jak se povedla třetí generace?

18. listopadu 2003, 00.00 | Nové iBooky s procesorem PowerPC G4 se již prodávají a nás zajímalo, jak si tento přenosný počítač vede v praxi - jakou má vydrž baterií, jak může konkurovat ostatním notebookům Apple rychlostně. Přečtěte si naše zkušenosti a prohlédněte si řadu fotografií a výkonostních grafů.

 

 

 

Hliníkový PowerBook 15" - jaký je?

3. listopadu 2003, 00.00 | Uvedením PowerBooku G4 Titanium v lednu 2001 se Apple podařilo vytvořit legendu - TiBook, jak se tomuto počítači familiárně začalo přezdívat, byl velmi neodolatelnou kombinací designu, velikosti, výkonu a výdrže baterií. Jak je na tom nástupce tohoto počítače o více než dva roky později?

 

 

 

iBook G4 - překvapivý upgrade?

23. října 2003, 00.00 | Apple uvedl na trh novou řadu svých populárních iBooků, ovšem tentokráte již vybavených rychlejšími procesory PowerPC G4 a dalšími novinkami. Dočkali jsme se také snížení cen eMaců.

 

 

 

Strana výpisu

... 44 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: