Dvanácté číslo internetového magazínu IDIF 12/2013 - Archiv iZIN IDIF - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůArchiv iZIN IDIF

Dvanácté číslo internetového magazínu IDIF 12/2013

3. května 2013, 20.33 | Dvanáctka obsahuje kromě výběru nejaktuálnějších informací z oblastí, kterým se věnujeme, také očekávané vyhlášení výsledků fotografické soutěže Velikonoce, slunce, jaro a vy spolu s výběrem nejlepších soutěžních prací. Srdečně gratulujeme vítězům a těm, jejichž snímky zaujaly odbornou porotu i návštěvníky soutěžní galerie.

 

 

 

 

 

 

iZIN IDIF 12/2013

 

Na první stranu jsme tentokrát umístili dva materiály, annonci na druhou část prakticky zaměřeného seriálu Fotografujeme s DSLR a interaktivní přístup k němu a připomínku výstavy, kterou společnost IDIF spolu s Leica Gallery Prague a pod záštitou poslance Petra Skokana uspořádala v Parlamentu ČR. Výběr fotografií z vernisáže si můžete prohlédnout v galerii, link je samozřejmě připojen.

Pokračujeme v představování novinek v nabídce kurzů IDIF a přinášíme výběr aktuálních a blížících se kurzů. Na otázky v rubrice Rozhovor odpovídal další nový lektor IDIF. A opět jsme pro vás vybrali zajímavé aktuality a novinky.

 

iZIN IDIF 12/13

 

Týdenní soutěž vám může přinést speciální limitovanou sadu inkjetových fotopapírů ILFORD Gallery formátu A4 – oboustranně potisknutelné RC médium 280 gsm z portfolia FOMEI. Vítěz nebo vítězka bude opět vylosován nebo vylosována z e-mailů se správnou odpovědí na soutěžní otázku. A pro jistotu ještě jednou opakujeme, že tato soutěž probíhá vždy on-line na webových portálech IDIFu a je umístěna na levé navigační liště.

 

Přejeme vám příjemný víkend a úspěšný celý nový týden.

 

Za tým redakce iZIN

 

Jan Pěnkava, šéfredaktor

 

 

 

Přílohy:

Tématické zařazení:

 » iZIN IDIF  » Archiv iZIN IDIF  

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: