Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

2. března 2002, 00.00 | O tom, že nový iMac je fenomén, svědčí i článek na serveru Wired, který se věnuje slavnostnímu rozbalování iMaců. Zhasněte světla, zapalte svíce, pozvedněte číše! Na webu se také vynořilo několik galerií s rozbalováním Maca, jak to probíhalo u prvního kousku v redakci (resp. doma) ostatně můžete

 

 

 

Nadpis clanku

28. února 2002, 00.00 | Apple uvolnil opravu na chybu FinalCutu Pro 3. Tato poměrně kuriozní chyba, která zabrání spuštění programu, se objevila i nám na duálním 1GHz stroji - problém spočívá v neúplném nastavení ovládacího panelu Internet... Update na verzi 3.0.1 chybu odstraňuje.

 

 

 

Nadpis clanku

28. února 2002, 00.00 | Tak jak jsme již včera upozorňovali, kapacita Apple Creative Event 2002 je již naplněná a registrace byla ukončená. Pokud jste opomněli se přihlásit a o účast přesto velmi stojíte, můžete se nechat zařadit na "wait-list" - budete pozváni v případě zrušení účasti někoho jiného.

 

 

 

Nadpis clanku

27. února 2002, 00.00 | Apple získal technickou cenu Grammy za přispění k hudebnímu a nahrávacímu průmyslu. Akademie, udělující ceny, vyzdvihla dlouholetou možnost Maců pracovat s digitalizovanou hudbou a ocenila způsob, jakým Apple mění přístup k celému procesu tvorby hudby. Získá Apple v Čechách alespoň Anděla?

 

 

 

Nadpis clanku

27. února 2002, 00.00 | Kapacita Apple Creative Event 2002, který se koná 7. března v Praze, je již takřka zaplněná. Proto pokud se chcete této akce účastnit, neotálejte s registrací. Registrovat se můžete zdarma přímo na našem serveru.

 

 

 

Nadpis clanku

26. února 2002, 00.00 | Corel uvolnil update na Corel Graphics Suite 10.0.1, který zvyšuje stabilitu a výkonnost a odstaňuje některé problémy, jak pod Mac OS, tak pod Mac OS X. Na stránce také naleznete update TWAIN rozhraní Corelu pro Mac OS X - zatím však pro tento systém není žádná skenovací aplikace podporující TWAIN.

 

 

 

Nadpis clanku

26. února 2002, 00.00 | Adobe oznámilo zahájení dodávek GoLive 6 a LiveMotion 2. První kousky se u nás mají objevit zhruba během jednoho až dvou týdnů.

 

 

 

Nadpis clanku

24. února 2002, 00.00 | V redakci máme prvního oficiálně dovezeného iMaca. V pondělí se můžete tešit na naše první praktické zkušenosti a výsledky prvních testů.

 

 

 

Nadpis clanku

24. února 2002, 00.00 | Společnost Adobe dnes, v neděli, oznámila Photoshop 7, který bude nativně podporovat Mac OS X. Uvedení se očekává v druhém čtvrtletí.

 

 

 

Nadpis clanku

20. února 2002, 00.00 | S Microsoftem se dnes soudí kde kdo. Naposledy společnost Be, která podala v úterý žalobu za "zničení" operačního systému této společnosti, BeOS, kdy měl Microsoft výrobcům PC zakazovat instalaci dalších OS na prodávané počítače. Be na konci minulého roku odprodal valnou část vývoje společnosti Palm

 

 

 

Strana výpisu

... 105

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: