Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

18. února 2002, 00.00 | Apple ve dnech 6. až 10. května uspořádá svou každoroční vývojářskou konferenci, WWDC. Pokud chcete konferenci, konající se v San Jose, navštívit, můžete se od 25. února registrovat se slevou, Apple také pro nové vývojáře připravil velmi výhodný balíček, včetně celoročního poplatku a slevy na Maca.

 

 

 

Nadpis clanku

15. února 2002, 00.00 | První iMac G4 se včera doslova prořítil prodejnou společnosti MacSource - pouze na dvě hodinky byl k vidění pro návštěvníky a poté putoval k prvnímu spokojenému zákazníkovi. MacSourcu tedy patří prvenství, ostatní zákaznící si ještě minimálně týden počkají

 

 

 

Nadpis clanku

15. února 2002, 00.00 | Na Grafice dnes vyšel článek o programu pro překodování fontů pro Maca, TransType od společnosti FontLab.

 

 

 

Nadpis clanku

15. února 2002, 00.00 | Máte doma Newtona, slavný PDA od Applu? V tom případě máte doma i iPod! Nevěříte? Skupina vývojářů připravila plugin pro spojení Newtona s iTunes - můžete si uploadovat hudbu v "Lo-Fi" kvalitě až do celkové kapacity vašich pamětových karet. Upload je otázkou jedné noci! A nezapomente nabít baterky.

 

 

 

Nadpis clanku

14. února 2002, 00.00 | Už dnes má být k vidění první nový iMac v ČR! Podrobnosti přineseme co nejdříve...

 

 

 

Nadpis clanku

14. února 2002, 00.00 | Apple uveřejnil na svém webu dvě krátké animace nového iMaca - vytvořili je lidé z Pixaru, kterým zřejmě až příliš připomíná jejich "maskota", lampičku Luxo jr. Nejedná se tedy o reklamu, ale roztomilou zábavu.

 

 

 

Nadpis clanku

11. února 2002, 00.00 | V úterý začala v Beverly Hills konference QuickTime Live - setkání vývojářů a uživatelů populárního QuickTime. Ve středu je na programu keynote Phila Schillera, očekává se uvedení QuickTime 5.1 s podporou pro MPEG4.

 

 

 

Nadpis clanku

8. února 2002, 00.00 | Právě k nám do redakce dorazila žhavá novinka - PowerMac G4 2x 1 GHz, neboli nový nejvyšší model v řadě profesionálních stolních počítačů. Po víkendu vám přineseme první praktické zkušenosti, bude také k vyzkoušení v úterý na našem semináři "Mac OS X v praxi".

 

 

 

Nadpis clanku

8. února 2002, 00.00 | Microsoft zveřejnil anketu, pomocí které zjištuje zájem uživatelů o Outlook a Outlook Express pro Mac OS X - pokud tedy tyto programy používáte, můžete vyplnit fomulář na webu Microsoftu.

 

 

 

Nadpis clanku

7. února 2002, 00.00 | Apple převzal společnost Nothing Real, výrobce 3D kompozičních a animačních nástrojů, používaných v mnoha filmech - například i v Pánu prstenů. Apple plánuje použít technologie této společnosti ve svých budoucích produktech.

 

 

 

Strana výpisu

... 106

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: