Novinky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Nadpis clanku

20. března 2002, 00.00 | Ve čtvrtek,v půl druhé ráno našeho času začíná v Tokyu keynote Steva Jobse na Macworld Tokyo. Bohužel keynote nebude přenášena přes web. Nejsou očekávané žádné výrazné novinky. Informace o keynote a novinkách vám pochopitelně přineseme co nejdříve, možná již ve čtvrtek ráno našeho času.

 

 

 

Nadpis clanku

18. března 2002, 00.00 | Poslední testovací verze Mozilly, 0.9.9 byla uvolněná ke stažení. Vzhledem k velkému zájmu uživatelů je nová verze k dispozici také na řadě dalších mirrorů. V dubnu by měla být k dispozici finální verze 1.0.

 

 

 

Nadpis clanku

13. března 2002, 00.00 | Stánek Olympusu na CeBitu překvapuje velkým množstvím počítačů Apple - nové iMacy a G4ky jsou ve výrazné přesile oproti PC. Podrobnosti ze stánku a o nových produktech přineseme v článku zítra.

 

 

 

Nadpis clanku

12. března 2002, 00.00 | Apple uvedl novou reklamu na iMacy, s názvem "Window". Nemá nic společného s operačním systémem podobného jména...

 

 

 

Nadpis clanku

12. března 2002, 00.00 | Zítra začíná největší evropský IT veletrh CeBit, naše redakce je však už ode dneška na místě a připravujeme pro vás aktuální zpravodajství. Všechny zajímavé produkty a informace týkající se Maců se zcela určitě objeví také na MujMACu.

 

 

 

Nadpis clanku

6. března 2002, 00.00 | Macromedia uvedla novou verzi svého programu pro tvorbu webových animací, Flash MX, který nativně podporuje i Mac OS X.

 

 

 

Nadpis clanku

6. března 2002, 00.00 | Nová verze populárního videokodeku DivX 5.0 je nyní dostupná i pro Maca, včetně opravy QuickTimu a jeho chybného zpracování zvukových stop v AVI souborech. Zatím se však jedná o rannou vývojovou verzi, která nefunguje vždy ideálně.

 

 

 

Nadpis clanku

4. března 2002, 00.00 | Apple oficiálně potvrdil, že délka hesla pod Mac OS X a Mac OS X server je pouze 8 znaků - můžete používat delší heslo, ale "nadbytečné" znaky jsou ignorovány.

 

 

 

Nadpis clanku

4. března 2002, 00.00 | Už pouze do půlnoci dnešního dne máte šanci se zapojit do soutěže o iPod - skvělý MP3 přehrávač od společnosti Apple. Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci získat jeden z nejlepších současných MP3 přehrávačů!

 

 

 

Nadpis clanku

4. března 2002, 00.00 | Iomega nyní podporuje celou řadu svých zařízení také pod Mac OS X - pokud tedy používáte Zip, Jaz, Peerless, PocketZip, FotoShow nebo HipZip, můžete si stáhnout nové ovladače, které podporují jak Mac OS 9, tak Mac OS X.

 

 

 

Strana výpisu

... 104

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: