Apple Expo 2004 - iPody útočí na Paříž - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůAgregator

Apple Expo 2004 - iPody útočí na Paříž

31. srpna 2004, 00.00 | Ačkoliv výstava Apple Expo 2004 začíná až v úterý dopoledne, podařilo se mi získat záběry z příprav na tuto akci. Pokud vás zajímá, jak to v Paříži vypadá před zahájením, čtěte dál.

Ačkoliv výstava Apple Expo 2004 začíná až v úterý dopoledne, podařilo se mi získat záběry z příprav na tuto akci. Pokud vás zajímá, jak to v Paříži vypadá před zahájením, čtěte dál.

Samotná Keynote Phila Schillera začíná dnes v 10.00 v kongresovém centru. Samozřejmě jsem se musel jet na toto místo podívat a zdá se, že vše již je připraveno. Nebyl problém se po kongresovém centru pohybovat, ale žádné krabice s novými produkty jsem bohužel nespatřil. Z venčí je budova vylepšena reklamami na iPod.

Mimochodem, celá reklamní kampaň je zaměřena na iPody a Apple se prezentuje pouze tímto způsobem. Nikde neuvidíte plakát s PowerMacem G5, PowerBookem či Mac OS X. Hlavní trend udává iPod. Prosvětlené reklamní plochy (s barevnými iPody) potkáte v centru na každém kroku. Ale pouze v centru v Paříže, v metru ani ve vzdálenějších lokalitách na informace o výstavě nenarazíte.

Výstava Apple Expo se koná v jiné lokalitě než úvodní řeč, a to na výstavišti Paris Expo v Port de Versaille. Ani tato lokalita neunikla mému fotoaparátu a podařilo se mi udělat pár snímků. Nebyl ani problém podívat se na samotné přípravy uvnitř výstaviště, což jsem zcela upřímně nečekal, ale pravděpodobně došlo k 'nedorozumění' a já byl vpuštěn na výstavní plochu (ostatní novináři se tak daleko nedostali).

Naštěstí mají někteří vystavovatelé instalované AirPort Base základny se slušným připojením (a nechráněným přístupem), takže není problém napsat tento článek.

Kolem mě probíhají přípravy na stánku Applu (pondělí 16.30) a ačkoliv se snažím najít známky nových produktů, zatím nic nenacházím :-(. Všude okolo jsou vidět instalované PowerMacy G5, nové Apple Cinema Displeje, iMacy (lampičky) a eMacy. Vedle Applu zde budou vystavovat společnosti - Adobe, HP, FileMaker, Canon, Nikon, JBL, M-Audio. Teď už nezbývá, než se těšit na samotnou řeč Phila Schillera.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Agregator  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: