Počítače - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPočítače

Zpráva o rozebrání nového 17“ MacBooku Pro.

20. února 2009, 00.00 | Servisní firmě iFixit dorazil nový 17“ MacBook Pro a ta ho ihned rozebrala.

 

 

 

Výrobce klonů PearC se Applu nebojí

18. února 2009, 04.00 | Firma HyperMegaNet UG, jež začala nabízet klony Maců nazvané PearC, se právních kroků Applu vůči sobě neobává

 

 

 

Trackpady „unibody“ MacBooků pravděpodobně dovolí širší konfigurování gest

18. února 2009, 00.00 | Apple by mohl, soudě podle skrytých předvoleb, dovolit obšírnější konfigurování gest více prstů na trackpadech notebooků.

 

 

 

Výkonnostní testy modernizovaného bílého MacBooku

13. února 2009, 02.00 | Macworld provedl aplikační benchmarkové testy nedávno zmodernizovaného bílého 2GHz MacBooku a zjistil, že za svými dražšími hliníkovými příbuznými nijak zvlášť nezaostává.

 

 

 

Apple údajně v březnu ukončí hardwarovou podporu některých Maců

9. února 2009, 00.00 | Minulý týden přišla zpráva, podle níž Apple v březnu do seznamu zastaralých typů přidá další Macy. Konkrétně jde o to, že pro tyto přístroje ukončí hardwarové služby, tedy přestane dodávat komponenty nutné pro jejich opravy. O jaké stroje se konkrétně jedná?

 

 

 

Nový pokus o klony Maců, tentokrát z Německa

9. února 2009, 00.00 | Objevil se další pokus o klony Maců, a to takříkajíc za našimi humny, protože s nabídkou PC schopných provozovat Mac OS X přichází německá firma HyperMegaNet UG, sídlící ve Wolfsburgu, své stroje pojmenovala PearC. Jak vypadají konfigurace daných počítačů? A kdy Apple tento projekt „zarazí“?

 

 

 

Novinky spojené s Macy: nový 17“ MacBook Pro se dále opozdí, nové sestavení Snow Leoparda a aktualizace pro GarageBand '09.

6. února 2009, 00.00 | Apple sdělil zákazníkům, že se uvedení nového 17“ MacBooku Pro na trh znovu zpozdí. Vybraní vývojáři dostali k otestování stability aplikací nové sestavení Mac OS X 10.6 Snow Leopard, tento operační systém by také měl přinést podporu pro určování geografické polohy počítače a pro multi-touch ovládání aplikací. A GarageBand 5.0.1 vylepšuje stahování výukových lekcí, ty však fungují pouze na strojích s Intely.

 

 

 

Výsledky průzkumu NetApplications za leden 2009

4. února 2009, 02.00 | Data za leden z průzkumu NetApplications sledujícího složení uživatelů Webu ukazují další nárůst podílu Maců a iPhonu.

 

 

 

Zprávy spojené s Macy: nové Xeony v březnu, aktualizace pro iWork ’08 a Calcboard 1.0.

4. února 2009, 00.00 | V březnu se mají objevit nové Xeony, které by mohly tvořit základ modernizovaných Maců Pro. Apple vydal aktualizace zvyšující kompatibilitu aplikací kancelářského balíku iWork ’08. A Calcboard 1.0 zpracovává dokumenty s vědeckotechnickými matematickými úlohami.

 

 

 

Zprávy týkající se Maců: nové 17“ MacBooky Pro míří k zákazníkům, omezení dodávek iMaců, aktualizace NVIDIA Graphics Update odstraněna, Twitterrific 3.2 a Captain FTP 6.

2. února 2009, 04.00 | Apple začal dodávat nový 17“ MacBook Pro. Omezení dodávek iMaců prodejcům by mohlo signalizovat přípravu nových modelů. Apple bez vysvětlení stáhl aktualizaci NVIDIA Graphics Update 2009 ze svého webu. Twitter klient Twitterrific 3.2 přináší řadu drobných vylepšení. A FTP klient Captain FTP 6 přidává plánování synchronizace a podporu pro Amazon S3.

 

 

 

Strana výpisu

... 30 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: