WD My Book VelociRaptor Duo - Krátké články - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůKrátké články

WD My Book VelociRaptor Duo

7. září 2012, 21.15 | Společnost WD, dceřiná firma Western Digital Corporation, představila své nejrychlejší externí digitální úložiště – nový externí disk, který kombinuje extrémní rychlost dvou disků s kapacitou 1 TB, rychlostí 10 000 ot./min. a velkou odolností s prograsivní technologií portů Thunderbolt. Duální úložiště podporuje operační systém Mac OS X, tudíž je atraktivní volbou pro uživatele počítačů Mac a kreativní profesionály, kteří vyžadují vysoký výkon.

 

Úložiště WD My Book VelociRaptor Duo s kapacitou 2 TB je ideální pro zpracování videa ve vysokém rozlišení, rendrování ve 3D, pro grafický design a další náročné aplikace.

 

Nárůst výkonu poskytuje rychlost přenosu dat na úrovni disků SSD, s hodnotami až 400 MB/s. Duální řešení pak nabízí nastavení disků RAID 0 pro zvýšení kapacity nebo RAID 1 pro vyšší ochranu dat. Dva porty Thunderbolt umožňují skupinové propojení vice úložišť My Book VelociRaptor Duo a dalších vysoce výkonných periferií, aniž by se snížil výkon úložiště či rychlost přenosu. Technické řešení poskytuje snadný přístup k oběma pevným diskům. Balení My Book VelociRaptor Duo obsahuje samozřejmě i kabel pro připojení Thunderbolt.

 

WD My Book VelociRaptor Duo

 

Fotografové, designéři a profesionálové zabývající se postprodukčním zpracováním digitálních dat mohou souběžně pracovat na několika úkolech, ať už se jedná o střih a zpracování videa, 3D rendrování, nebo dokončování dalších grafických projektů náročných na přenos a zpracování velkého objemu dat. 

 

Zákazníci, kteří budou používat My Book VelociRaptor Duo, mají nyní možnost přenést celovečerní film v rozlišení HD o velikosti 22 GB za méně než 65 sekund, 2000 fotografií o jednotlivé velikosti 5 MB za méně než 33 sekund a vice než 500 hudebních skladeb ve velikosti 5 MB každá za méně než 8 sekund.

 

WD My Book VelociRaptor Duo

 

Jody Bradshaw, senior director WD pro skupinu produktů zákaznických úložišť, řekl: "My Book VelociRaptor Duo je nejrychlejší a nejvýkonnější úložiště pro běžného uživatele dostupné na současném trhu. Profesionální kreativci tak získají přístup k ´nadupanému´ úložišti, které drží krok i s těmi nejnáročnějšími úkoly. Skupinové propojení vice disků My Book VelociRaptor Duo poskytuje ještě vyšší rychlost, flexibilitu a větší kapacitu.”

 

Možnost nastavení disků v úložišti do režimu RAID 0 maximalizuje rychlost a kapacitu, disky v režimu RAID 1 pak umožňují uživatelům vytvořit druhou kopii digitálního obsahu prvního disku pro přidanou ochranu dat, bezpečí a klidné spaní. Úložiště umožňuje nastavení disků také v režimu JBOD (dva zcela samostatné disky) pro uživatele s operačním systémem Windows na počítačích Mac. 

 

Úložiště My Book VelociRaptor Duo je kompatibilní s Apple Time Machine a formátováním HFS + Journaled. Disk umožňuje multi-stream workflow. Zařízení je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců a distributorů za orientační cenu 949 €. Pro další informace navštivte web WD.com.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Krátké články  

 » Rubriky  » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: