MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Zasekl se mi iPod / problémy s ním

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Zasekl se mi iPod / problémy s ním

Autor: Karel123 ♀

7:11:55 12.06.2015

VAJCON napsal/a

Prosim nevite nekdo co se stalo? Muj Ipod nano první generace 8Gb znicehonic nejde rozbehnout svítí bíle obrazovka a po retsartu dvakrát pípne a potom zase to samé bíla obrazovaka a žádná reakce. Párkrát se mi restartoval normalně ale jedna písen a opet to samé. Nevíte někdo co to je? Díky moc

]Prosim nevite nekdo co se stalo? Muj Ipad z nicehonic nejde rozbehnout svítí bíle obrazovka a po retsartu dvakrát pípne a potom zase to samé bíla obrazovaka a žádná reakce. Párkrát se mi restartoval normalně ale jedna písen a opet to samé. Nevíte někdo co to je? Díky moc[/quote]

Citovat příspěvek

Autor: david štěpámek ♂

9:44:54 28.05.2014

Aťka napsal/a

Zdravím, prosím o radu týkající se iPod mini.

Mám jej již 7 let a opečovávám jej a ráda používám.
Začal ale zlobit akumulátor a v poslední době vydržel nabitý třebas jen 3 písničky nebo nechtěl naskočit vůbec.

S manželem jsme objednali nový akumulátor - přesný typ atd. od autorizovaného výrobce, který u nás dělá servis pro Apple. Po výměně iPod na nic nereaguje. Vrátili jsme původní akumulátor a normálně hraje, začne se nabíjet, propojí se s iTunes. Dali jsme opět nový a nic. Pak mě napadlo jej vyzkoušet v reprácích, kde je dokovací stanice. iPod začal hrát a nabíjet se. Ze servisu nám mezitím napsali, ať jej necháme dokud se nenabije.

to samé dělal mně a vím proč je problem jsou 2 verze ipod mini 1generace a 2 generace a jak myle se prohodí baterie z těmito generacmi tak fungovat nikdy nebude
Trvalo to 30 hodin a iPod jsem již potřebovala, po vyjmutí opět zhasne a není nabitý, nereaguje, nelze ani restartovat ani spojit USB s počítačem, nic, jen se objeví prázdná baterie.

Můžete mi prosím někdo poradit? 1500,- Kč za výměnu baterie u profíků je na mě dost a iPod je starý, nechce se mi tolik investovat, ale zase by byl normálně funkční a nerada bych jej vyhodila. Děkuji.

Citovat příspěvek

Zasekl se mi iPod / problémy s ním

Autor: dolly ♀

18:21:07 19.01.2014

Zdravím prosím o radu,
mám iPod nano 4generace, šel uplně v pohodě, asi před hodinou jsem ho odpojila z klasické nabíječky a připojila k počítači abych si stáhla písničky, no a on se vůbec nepřipojil k iTunes, tak jsem to nějak neřešila protože jsem si myslela že je to pomalym počítačem, ale pak jsem se na něj podívala a na displeji je zaseklý furt to samý, na nic to nereaguje a pak mi to nějak v itunes řeklo, že je to asi poškozený ipod a že mám zkusit odpojit a připojit, tak jsem to zkusila a nic. prostě je to furt zaseklý, nevim co s tim mám dělat a jsem zoufalá

Citovat příspěvek

Autor: ert

11:24:02 01.04.2012

Já bych reklamoval baterku, protože by se měl normálně chytnout a nabíjet po tom zhruba 24H cyklu.

Citovat příspěvek

Autor: Aťka

7:45:29 01.04.2012

Zdravím, prosím o radu týkající se iPod mini.

Mám jej již 7 let a opečovávám jej a ráda používám.
Začal ale zlobit akumulátor a v poslední době vydržel nabitý třebas jen 3 písničky nebo nechtěl naskočit vůbec.

S manželem jsme objednali nový akumulátor - přesný typ atd. od autorizovaného výrobce, který u nás dělá servis pro Apple. Po výměně iPod na nic nereaguje. Vrátili jsme původní akumulátor a normálně hraje, začne se nabíjet, propojí se s iTunes. Dali jsme opět nový a nic. Pak mě napadlo jej vyzkoušet v reprácích, kde je dokovací stanice. iPod začal hrát a nabíjet se. Ze servisu nám mezitím napsali, ať jej necháme dokud se nenabije.

Trvalo to 30 hodin a iPod jsem již potřebovala, po vyjmutí opět zhasne a není nabitý, nereaguje, nelze ani restartovat ani spojit USB s počítačem, nic, jen se objeví prázdná baterie.

Můžete mi prosím někdo poradit? 1500,- Kč za výměnu baterie u profíků je na mě dost a iPod je starý, nechce se mi tolik investovat, ale zase by byl normálně funkční a nerada bych jej vyhodila. Děkuji.

Citovat příspěvek

Autor: Spěša

13:43:01 02.03.2012

Dobrý den,
chtěl jsem se zeptat na iPod Nano Chromatic 8GB? Vždycky když se připojím k počítači a zapnu iTunes tak místo aby se iPod načetl se iPod zasekne a po odpojení se iTunes rozjede, ale iPod je zaseklý do té doby dokud se nevybije.. Je to problém iTunes nebo software u iPodu? Děkuji..

Citovat příspěvek

Autor: prochi

9:46:24 18.11.2011

ipod nano 8Gb jsem restartoval a ipod nejde zapnot nwm ja na to jelikož jsem ipod našel poradí mi někdo díky

Citovat příspěvek

problémy s ním

Autor: k.

19:43:35 29.09.2011

Mam problem. Po precitani roznych diskusii a clankov som zistila, ze moj ipod nano 4g, zrejme potrebuje vymenu baterie. (v itunes sa zobrazi, cez USB normalne bezi, problem nastane az ked ho odpojim od pc a USB - zostane len cierna obrazovka)) Dnes ked som sa na to bola informovat, mi oznamili, ze vymena baterie vobec nemusi pomoct. Chcela by som vediet aka je pravdepodobnost, ze sa ipod spusti, ked si dam vymenit bateriu?

diiik moc za radu.. moj ipod je pre mna vsetko a nechcem o neho prist.. :(

Citovat příspěvek

Autor: Ivan Š.

22:10:16 31.08.2011

Ahoj, zdravim všechny a předem děkuj iza pomoc. Mám už asi druhý rok iPod nano 4g 8gb a nedávno se hryzl a chtěl po mně restore v itunes tak sem provedl jenze po 10 vterinach to udelalo znova proces sem opakoval asi tak 100 000x a pak sem to zkousel i na jinem kompu ale proste problem pretrvava pote jsem dostal novy pocitac a stale nic prosim poraadte nekdo diky moc...

Citovat příspěvek

Re: Zasekl se mi iPod / problemy s nim

13:21:59 08.08.2011

Zkusil bych zapojit tak na den do zásuvky, ale možná pomůže reset při
připojení.

--
MAC mini Core2Duo2,26 GHz 4GB RAM, 499GB HD, MAC OS 10.6.4 Irbis
gumová podsvícená klávesnice + tablet
iPhone3GS černý 29GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Luciee

13:05:27 08.08.2011

Připojovala jsem to i k PC i do zásuvky a pořád stejný.. ://

Citovat příspěvek

13:02:12 08.08.2011

A nabíjíš ze zásuvky nebo přes comp?

Citovat příspěvek

Autor: Luciee

12:58:08 08.08.2011

Prosím můžete mi někdo poradit.. Mam Ipod nano 4 generace..Normálně jsem hrála na ipodu hru, ale z ničeho nic se ipod zasekl, obrazovka zůstala bílá a nešlo s tím nic udělat.. Teď když ho chci zapnout, obrazovka zbělá nebo zešedne a ipod dvakrát pípne..Nic nepomáhá..Reset ani restore v itunes..Občas, když ho připojím k PC, tak mi ani nenaběhne..Prosím o odpověď na mail..Díky

Citovat příspěvek

Autor: bodecek

16:40:05 19.07.2011

je potřeba mít nový věcičky ;) . zkuste štěstí třeba tady na [url]http://www.smsarena.cz[/url]

Citovat příspěvek

Autor: hrady

12:37:58 08.07.2011

díky moc jsi mi pomohla!!!Díky!! :) :) :) :) mě to vyšlo!

Citovat příspěvek

Autor: VAJCON

17:50:55 20.06.2011

Prosim nevite nekdo co se stalo? Muj Ipod nano první generace 8Gb znicehonic nejde rozbehnout svítí bíle obrazovka a po retsartu dvakrát pípne a potom zase to samé bíla obrazovaka a žádná reakce. Párkrát se mi restartoval normalně ale jedna písen a opet to samé. Nevíte někdo co to je? Díky moc

Citovat příspěvek

Re: problem s iPodem

8:59:33 29.04.2011

Zkusil bych najít jak lze Recovery či restore mode u daného iPod.

Restart byl zkoušen?

--
iPhone3GS černý 29GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

problem s iPodem

Autor: Frenky

0:28:37 29.04.2011

zdravím všechny... chtěl bych se zeptat nevím co mám dělat mám iPod 4 generace 8gb a po pripojeni k PC (mam win XP ) napise restore nabehne bila obrazovka s cernym napisem DO NOT DISCONECT a tak jsem dal v iTunes restore restore probehlo az do konce a pote co tam naskocilo ze muj Pod byl obnoven tak to vse jde znova zkousim to uz asi tak čyři hodiny jeslti bych mohl někoho poprosit nejakou na radu prosim na mail...díky..

Citovat příspěvek

Re: jak vymazat iPod?

10:31:28 28.03.2011

Detunes umi dostat Multimédia z iPodu, ale ne obecná data dodána přes USB host.

--
iPhone3GS černý 29GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Honza.Mac

10:11:35 28.03.2011

No to se vymaze, predpoklad je mit vse v iTunes, hudbu, filmy, fotky, aplikace

Pokud se jedna o nejake selektivni mazani je potreba to mazat v iTunes !!!
No a pak dat Synchronizaci a je to ...

Jestli v iTunes nic neni tak pak je to problem ....

HonzaB
Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: theodor

10:08:03 28.03.2011

Diky Honzo,
a kdyz dam restore nevymaze se mi nahoudou vsechno? to bych nechtel, chtel bych jen odstranit, co nepotrebuju. dik
Th

Citovat příspěvek

Autor: Honza.Mac

10:01:25 28.03.2011

Pripojit k PC, mit nainstalovene iTunes posledni verze a po nacteni iPodu v iTunes
kliknout pravym tlacitkem na nactene zarizeni (v leve bocni liste iTunes) a vybrat
Restore ...

HonzaB

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

jak vymazat iPod?

Autor: theodor

1:07:54 28.03.2011

Prosim o radu, mam iPod 40gb. krom pisnicek jsem na nej ukladal i soubory dat. Jelikoz pamet iPodu byla plna zacal jsem soubory mazat i hudbu z iTunes, ale nic nepomaha... I pod je furt plny a ja uz do nej nejsem schopen nic dostat.
Nevite nekdo, jestli tam neni nejaka skryta slozka s vymazanymi soubory a jak se k ni dostat?
za kazdou radu predem moc dekuji!

Citovat příspěvek

Autor: DoB

21:40:23 14.01.2011

-Anet

aktualizuj na FW na 3.1.3 stáhni jailbrake jako aplikaci do iPodu a vesele stahuj zadarmo jo možná se budeš muset odhlásit z iTunes

Citovat příspěvek

Autor: 14

18:32:30 16.12.2010

Mám iPod nano a občas se mi to taky stane. Musíte docela dlouho a silně držet prostřední tlačítko, alespoň já tohle používám.

Citovat příspěvek

Autor: Petan

17:45:08 15.12.2010

Nazdarek přatelé,
proste mam iPlod 80G nevim jaké generace ani nevim jak to pozná. Akurát. Prostě mi to při iTunes napíše že tam sou nějaky skladby a tak dale který tam somo nejsou. Asi nějaká porucha na disku nebo čo. Nevíte co stím. Danke byte šen.

Citovat příspěvek

Autor: Harant

16:59:10 13.12.2010

ale picu odesel disk... dnes jsem kvuli tomu prolital snad vsechny mozne stranky na netu a povetsinou se to v diskuzich snazej zabit timhle argumentem...take mam iPod classic a zniceho nic se mi zacal po vypnuti dokola resetovat dokavad se nevybil. :S lamal sem si s tim hlavu a zkoukl nespocet vydei na youtube ale vysledek me fakt pobavil.

1. resetuj ho sam rucne az se ti znova resetne
2. ihned jak uvidis logo jablka tak drz stredovy wheel a do toho "play/pause"
3. najede ti to na disk mode
4. connetctni si kablem do pc
5. hned jak sprovoznic iTunes dej restore celeho iPodu

(me se pri poslednim kroku stahly i nejaky aktualizace a po celkovem restoru zas bezi OK!!! (tu) )

snad Vam to nekkomu pomuze a drzim palce

Harant de la Noche :)

Citovat příspěvek

Autor: mibi

19:54:27 02.12.2010

Vase XDDDD problemy zpusobuje odchazejici interni HDD , chcete-li XDDDDD-HD

Citovat příspěvek

Autor: bla bla sr..

7:43:58 02.12.2010

koukám teda že ipod je hodně velká sračka ........ vlastnim ipod classic 32 GB nebo kolik má ...... a mám stejný problémy s těma písničkama XDD některý jdou některý ne XDDD sekne se mi ipod a pak se vybíjí rychlostí světla XDDD dokáže hrát klidně 5 hodin v kuse bez problémů ale když se mi sekne písnička je vybitej během 5ti minut XDDDD pokud ho neresetuju

Citovat příspěvek

Re: problem s ipodem touch

Autor: katharina

12:46:25 28.10.2010

Prosim o radu!Mam ipod touch 3g asi dva roky. Do ted fungoval paradne, ale ted kdyz ho zamknu a potom chci odemknout nereaguje na zadne tlacitko. Kdyz ho pripojim k pocitaci, rozsviti se, funguje normalne a reaguje na vsechny tlacitka. Jen nesmim zapomenout, ze ho nesmim zamknout. Baterie je plna, takze tady problem nebude, predem diky za pomoc:-)

Citovat příspěvek

Strana výpisu

1

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: