MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Čeština do The Sims 2

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Čeština do The Sims 2

Autor: NikolD ♀

10:30:49 25.08.2015

Ahoj,

nevíte prosím jak dostat češtinu do nových Sims 2: Super collection na MACa? Podle návodu tady ztroskotávám na konzole a hledání regedit.. nic to nenachází

Citovat příspěvek

Re: Čeština do The Sims 2 na psp

Autor: chaanela

3:39:13 27.12.2011

chaanela Napsal:
-------------------------------------------------------
> ahoj nemuzete mi poradit jak si poladit sims 2 v
> cestine na psp ??? dik moc

Citovat příspěvek

Autor: marry

5:54:07 13.09.2011

ahoj nemuzete mi poradit jak si poladit sims 2 v cestine na psp ??? dik moc

Citovat příspěvek

Autor: p.v.

12:15:47 11.07.2011

ja to nako omylem cely smazla a nwm co kde u ceho ma byt napsany i s pomlckama atd poradite nekdo jak presne to tam ma byt a ne co jak prepsat??? diky

Citovat příspěvek

Autor: Mozek

19:16:20 25.06.2011

Bomba ono to fakt jde :D

Citovat příspěvek

Autor: arno vp

13:57:52 17.04.2011

Funguje!!!

pro win7 64-bit:
zadat do vyhledávání REGEDIT

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\wow6432node\The sims2\1.0
a pak dále jako je, už psáno
volba Language - zadej písmeno b
volba LanguageName - napiš czech

pokud máte nainstalované datadisky, tak je nutné změnit hodnoty pro každý zvlášt

Citovat příspěvek

Autor: Prchna

14:26:33 31.12.2010

Nefunguje to na Windows 7. Celkem smůla.

Citovat příspěvek

Autor: PetrS255555

16:40:18 29.12.2010

SUPER, Díky tomuto blogu jsem jednoduše pozměnil střeva SIMS na CZ a vše funguje OK.
Hlavně nezapomeňte udělat vše, bod po bodu.
Bacha WIN7 mají příkazový řádek schován. Použijte klávesovou zkratku (tlačítko windows+R)

Díky, je to skvělé a jednoduché,
Petr
(tu)

Citovat příspěvek

Autor: Jakub Vítek

17:56:00 29.07.2009

Už možná vím co dělat ale potřebuju vaší pomoct. Jestli byste mi neposlali na email vitek.97@seznam.cz soubory:

CZ nebo Czech v adresáři Support

a CZ_compressed nebo Czech_compreseed

Citovat příspěvek

Autor: Jakub Vítek

17:49:00 29.07.2009

Nemám tam češtinu jen Anglištinu, Korejštinu, a nějaký zh-tw

Poraďte co mám dělat pls

Citovat příspěvek

Autor: LukaSS :)

8:41:10 15.07.2009

MNE to IDEEEE Super DIKY MOC :) Skusal som to ces ini Blog :.. ale tam BoLo v navode iba prepiste 1 na b a zmente English na CZech take neco .. Este ras DIKES :) robte to podla navodu a pojde to aj vam :)

Citovat příspěvek

Autor: nwm

0:16:59 11.07.2009

nejde mi tam dát ta čeština podle tech bodu. najdu to ale pak kdyz to tam zadam nebo premenim english za czech tak mi tam naskoci:languagename nelze upravit, při zápisu obsahu hodnoty došlo k chybě.
pls poradte mi nekdo s tim...moc dik

Citovat příspěvek

Autor: meky01

12:36:06 31.05.2009

Prodavaji se DVDcka kde jsou dva oddily jeden je pro Mac a druhy pro Windows .... takze podle toho do jakeho systemu to DVD das tak ten oddil se ti ukaze ... a muzes instalovat :) .... jinak je tam na vyber asi 20 jazyku a mezi nim i cestina :) ... je to pekna hra ale me ten zanr moc nebavi ... spis jsem to nainstaloval pro segru :)

Citovat příspěvek

Re: Cestina do The Sims 2

Autor: ert

1:16:26 31.05.2009

i Mac verze bude mít?

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: meky01

1:11:35 31.05.2009

ja bych vam poradil jen jedno ... kaslete na SIMS 2 a kupte si The SIMS 3 ... je v mnoho ohledech lepsi :) ... a navic uz ma v sobe ceskou lokalizaci

Citovat příspěvek

Autor: ert

16:15:40 30.05.2009

to je v regeditu položka jmnéno hodnoty a měníš vlastní hodnotu

> Nějak nemůžu přijít na bod 4...heeelp me
> please!!!!

Citovat příspěvek

Autor: Lenny-Kubi

16:11:20 30.05.2009

Nějak nemůžu přijít na bod 4...heeelp me please!!!!

Citovat příspěvek

Autor: jessica

14:21:00 06.05.2009

no ja budu mí the sims2 mazlíčci a budu to mít zdarma :) (tu) (tu) (tu) :) :) ;) ;) :D :D :D

Citovat příspěvek

Autor: eFrankie

10:03:35 17.03.2008

Ahoj.. jen taková malá otázka trochu od tématu. Pošlape mi The Sims 2 na Macbooku? Předposlední verze (2,2 GHz, Santa Rosa, 2GB RAM, VGA integr. X3100), ale vím, že ta integrovana grafika by to nemusela asi utáhnout. Přesto má s tím někdo zkušenosti? Díky

Citovat příspěvek

Autor: Jinni

15:26:52 03.01.2008

Pokud máte hru The Sims 2 určenou pro PC, není třeba nikde stahovat češtinu. Tato hra již má všechny jazyky nainstalované v sobě. Stačí předělat nastavení.

Návod:

1. Klikněte na Start
2. Do okna vyhledávače napište regedit a odentrujte.
3. Po otevření Editoru registru přejděte na následující adresář:
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\The Sims 2\1.0
nebo
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\The Sims 2 University\1.0
a nebo na ostatní podle toho, kolik máte nahraných dílů
4. V hlavním okně klikněte pravým tlačítkem na LanguageName, v otevřené volbě zadejte změnit a přepište English UK na Czech a klikněte na OK.
5. Stejně tak klikněte na Language o přepište hodnotu 13 (nebo 1) na b a klikněte na OK.
6. Vraťte se na předchozí adresář (např. HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\The Sims 2) a opět změňte Language na Czech a Locale změňte na cs.
7. Zavřete Editor registru a spusťte hru. Čeština by měla fungovat.

Mě to po této změně šlape úplně super! (tu)
Tak hodně zábavy. :)

Citovat příspěvek

Autor: Johnny69

10:30:05 02.03.2007

Kámo moc díky.......funguje to uplně super , všechno je tam česky.......díííííííííííííky.......čau (tu) (tu) (tu) :)

Citovat příspěvek

Autor: pavel.kout

23:45:29 08.02.2007

czeXit>

Ale čtení to bylo zajímavý, ne? Já to náhodou přečetl až do konce a tam jsem si uvědomil, že kdyby to mělo být v OSX, tak by stačilo stisknout Cmd + I (Get Info) a zaškrtnout checkbox s češtinou místo angliny. Občas se mi po té romantice s registry zasteskne ;-)

Citovat příspěvek

Autor: Like

12:01:41 08.02.2007

Návod pre The Sims 2 a datadisky:

Máte anglickú verziu hry The Sims 2 a jej datadiskov? S týmto návodom, môžete z akejkoľvek verzie nastaviť českú a to bez akýchkoľvek inštalácií. Stačí len postupovať podľa tohto návodu:

1. Choďte na nasledovný adresár: Start (lišta) > Spustiť
2. Do zobrazeného okna napíšte regedit a stlačte enter.
3. Objaví sa vám tabuľka. Postupne sa preklikajte na tento adresár: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\The Sims 2\1.0 (alebo HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA GAMES\The Sims 2 University\1.0 - podľa toho, či máte nainštalovanú aj Univerzitu)
4. Potom kliknite na LanguageName a zmeňte slovo English na Czech a stlačte OK. Rovnako si otvorte aj Language a prepíšte hodnotu 1 na b a opäť stlačte OK
5. Spuste hru a presvedčte sa, či vám čeština funguje.

Pozn.: Maxis totiž vydal hru so všetkými jazykmi, pričom ich zbytočne nenastavil do ponuky napr. anglickej verzie v Amerike.
[bold]!!! neoveroval som to, takze nic neslubujem !!![/bold]

Citovat příspěvek

Autor: juramac

8:37:51 07.02.2007

Cestina na SIMS1 je k mani na netu - http://www.cestiny-pro-mac.wz.cz/seznamy.html , cestina pro mac versi Sims2 neni. Osobne mohu doporucit-pokud mate Intel Mac , koupit PC versi, pod bootcampem slapou vsechny ceske verse her delanych pro PC bez sebemensich problemu.

Citovat příspěvek

Autor: iwannabeatomino

2:46:14 31.12.2006

Myslim, ze jsem uz do cestiny prevedl docela hodne her, klasickym zpusobem instalace na pc + cestina, pak nakopirovat zmenene soubory do macovske hry, ale The Sims 2 se mi nepovedly ani nahodou. Ta cestina tam je asi udelana nejak jinak, nakopiroval jsem tam snad vsechny soubory z pc a stejne nechodila. Instalovat tam cestinu z The Sims je samozrejme nesmysl.... Nakonec jsem to vyresil BootCampem a deti hraji The Sims 2 pod PC :( Trochu smutne, ale taky reseni....

Citovat příspěvek

Autor: alias_krtek

13:44:11 01.11.2005

U PC hry The Sims 2 je cestina standardne v instalaci, neinstaluje se dodatecne.

Citovat příspěvek

Autor: MacLuke

13:31:53 27.10.2005

A existuje alespoň čeština na PC? Já to totiž dělám tak, že si to nainstaluji ve VirtualPC a nainstalovaný soubor vložím do mé macovské hry olá a funguje. Jenom mám problém sehnat tu češtnu i na PC verzi :-)

Citovat příspěvek

Autor: bluetake

17:12:20 24.10.2005

cestina v The Sims funguje, ale jen castecne a jakmile ji doplnis nejakou nastavbou, tak se ti prepise z te nastavby na puvodni anglickou.......a o cestine na SIMS2 pro Mac si asi muzeme nechat jen zdat, precijen musime s litosti priznat, ze macu je podstatne mene, nez pecek, takze je to pro prekladatele nezajimave..... :(

Citovat příspěvek

Čeština do The Sims 2

Autor: Mirek Král

15:21:08 24.10.2005

Existuje už čeština do The Sims 2? Stáhl jsem si češtinu pro The Sims, ale tak v tom nefunguje. I když mi třeba někdo poradí, jak to jde. Díky předem.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: