MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Parallels Desktop 7 - problem s grafikou

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Parallels Desktop 7 - problem s grafikou

Autor: alis

23:51:20 26.02.2012

To je zvlastni, protoze pod Parallels 7 poustim W7 a graficky vykon neni tak spatny...

Citovat příspěvek

Autor: Jan Rychnovský

20:02:06 18.01.2012

Dobrý den,
jde nějak zlepšit grafiku na windows 7??????

Citovat příspěvek

Autor: Mechanicz

20:59:56 26.12.2011

No přidal jsem tomu veškeré dostupné paměti i grafický výkon a pořád se to seká. Tím pádem musím znovu nainstalovat BootCamp.

Citovat příspěvek

Autor: Pavel007

16:29:21 20.12.2011

Jojo, World of Tanks na nizke details v 1920x1080 mi jede 20-50 FPS pod Parallels Desktop 7 a Windows 7 64 bit na iMacu 27" i3, Radeon HD 5670 512 MB a 12GB RAM.

Rozhodne doporucuji nastavit alespon 4 GB RAM pro Parallels Desktop, pripadne i vice graf. pameti.

Citovat příspěvek

18:41:51 13.12.2011

Ahojte,

no problém nastal ve chvíli, kdy jsem nainstaloval nějakou aktualizaci a následně se provedl automatický restart. Následné přihlášení nešlo do Windows, ale do Mac OSX. Proto jsem notebook znovu restartoval a při držení ALT jsem se chtel dostat do Windows, ale nikde moznost windows nebyl videt.

No abych rekl pravdu, tak ten graficky vykon je fakt strasny. Hrajete nekdo na Parallels nekdo nejake hry? Co jste hrali? Jak to slapalo? Mne nejlepe slo Call of Duty. Zbytek se seka.

Citovat příspěvek

Autor: kmarty

9:37:06 13.12.2011

Mechanicz Napsal:
-------------------------------------------------------
> Nové Call of Duty šlapalo na max.

Jen pro jistotu - tim myslis kdyz bezelo naprimo, po rebootu do Windows (BootCamp)?

Protoze graficky vykon se verze od verze Parallels Desktop/Vmware Fusion zlepsuje, ale porad je to tragedie. Rozhodne by se ale nemelo stat ze by to bylo vykonove horsi nez u jejich predchozich verzi (alespon teoreticky).

Ja tohle resil u [url]http://www.phoenix-sim.com[/url] a nakonec jsem dosel k tomu, ze se mi vyplati rebootovat do MS Win. Ten vykonovy propad za to nestoji.

Citovat příspěvek

3:40:33 13.12.2011

No vypadá to na solidní propad. BootCamp mě trochu zlobí. Vždy po nainstalování nějakého updatu se nemohu do Windowsu dostat a chce to po mně reinstal. Proto jsem zvolil tuto metodu. Nicméně ten propad je opravdu extrémní. Připadá mi to jako bych pracoval na integrované grafice. Nové Call of Duty šlapalo na max.

Citovat příspěvek

Autor: Falcon

1:55:52 13.12.2011

Tak jakmile spustíš virtuální PC, tak se ti objeví na liště Parallels nápiss virtuální počátač, a když na něj najedš, tak i dále možnost přeinstalace parallels tools.
Další možností by bylo nainstalovat odpovídající Direct X, což by také mohlo pomoci, protože mě to u některých her pomohlo.

Citovat příspěvek

Autor: kmarty

18:49:10 12.12.2011

I kdyz bude chybet, pro virtualizaci skoro typicky, cca 40% vykonu te grafiky?

To ze ti to hlasi ve virtualnim pocitaci ze mas Parallels display adapter, to je v poradku. Bohuzel i ten vykonovy propad je samozrejmosti.

Na hry je lepsi dual-boot (BootCamp). Pokud se tedy nejedna o Solitaire, tam je to jedno.

Citovat příspěvek

17:36:16 12.12.2011

A to se prosím dělá jak? Já ho v tuto chvíli přeinstaloval. Zatím to vůbec nepomohlo. Grafika 6570M musí zvládat i hru typu Anno 2070.

Citovat příspěvek

Autor: Falcon

1:07:31 12.12.2011

Zkus updatovat parallels tools.

Citovat příspěvek

Parallels Desktop 7 - problem s grafikou

17:59:13 11.12.2011

Ahojte,

mám otázku. Nahrál jsem si Parallels Desktop 7 a mám problém s nižším výkonem grafické grafiky. Mám MacBooka pro rok 2011 a všechny hry se mi neskutečně sekají. Zkoušel jsem nahrát grafické ovladače, ale píše mi to, že nemůže detekovat grafiku. V ovladačích mi to píše, že používám Parallels displej adapter. Nevíte někdo co s tím?

Předem děkuji

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: