MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Ukázkový program z knížky O. Čady v Xcode 4! Prosím pomocte!

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Ukázkový program z knížky O. Čady v Xcode 4! Prosím pomocte!

Autor: Uzo

23:17:04 11.10.2011

Mal som s tym problemaj v 3.2. Teda pretiahnut mimtoislo, ale padol xcode. Tak som upgradol na xcode 4 a Mam rovnaky problem. Tak som sa vratil spat na 3.2 ale tam mi ten program padne uz aj pri "simulate interface" - co je krok po pretiahniuti accountu do window. Xcode vyhlasi internal error a padne :(

Citovat příspěvek

Ukázkový program z knížky O. Čady v Xcode 4! Prosím pomocte!

Autor: screwer

13:57:43 08.04.2011

Zdravím, dokončuji bakalřskou práci a na konci jsem chtěl udělat ukázkový program z knihy Ondřeje Čady "Cocoa - Uvod do programovani...", jedná se přímo o program na bankovní účty od strany 39. Mám ale docela problém to podle postupu vytvořit v nové verzi Xcode 4, koupil jsem si jí na AppStore, chtěl bych se v budoucnu věnovat programování pod Mac OS X, ale je poměrně jiný než Xcode 3. Začátek sem našel, spíše se jednalo o jiné umístění ovladacích prvků, ale zasekl jsem se na str. 53, kde mám přetáhnout datový model do interface builderu... ale zni za boha mi to nejde... kdyz datový model chytnu, pouze s ním pohybuji (přibližuji a oddaluji od druhého modelu), nelze mi ho z okna vytáhnout a přetáhnout do jiného. Dělám něco špatně, nebo je to v Xcode opravdu jiné? Doufám že další komplikace už pak nenastanou, nebo máte někdo zkušenosti s tím? jaké ještě komplikace mohou pak nastat při tvoření tohoto jednoduchého programku? Děkuji Radek

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: