MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Sagem Fast 840

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Sagem Fast 840

Autor: SobikSaabik

13:34:21 28.09.2010

Taky jsem měl a je to sra*** :( NEfakčil ani na OS9 a ani na OSX

Citovat příspěvek

Autor: P....

22:03:42 04.01.2007

Ja jen abych to vyvazil:) Mam ho nekolik let (na G4/OS 9.2) a funguje zcela bez problemu (narozdil od vseho ostatniho, honem musim zaklepat!!)
A to jsem ho sam(!!) nainstaloval, ac tomu naprosto nerozumim a navic vsechny informace z Telecomu rikali, ze je jen pro PC).

Citovat příspěvek

Autor: cunk

20:31:17 24.12.2006

prosimvas lidicky kazdej si tomu rikejme jak chceme podstatne je to, ze tenhle modem nefunguje tak jak bychom od nej ocekavali!!!! tyhle vase rady smazat disk a ty drivery?nic nefunguje po case cca 2dny to zance znovu SAGEM FAST 840 je naprosto nedokonaly vyrobek nefakci ani na pisicku, podle me tenhle modem je vhodny tak do skoly, protoze doma se nehodlam rozcilovat nad prkotinami. moje rada ----->>>>>>> zbavte se toho kramu dokud muzete

Citovat příspěvek

Autor: jacas

21:13:09 11.11.2006

Jde o PRVNI nastaveni tohoto modemu. TO plati a jina ne. MUSI se pak odinstalit drivery, znov nainstalit, PRVOTNE spravne nastavit, pak to je OK - obycejne ;)

Citovat příspěvek

Autor: popco

15:58:40 08.10.2006

Já ho používám dodnes. Problémy s ním opravdu jsou, ale když se vyřeší tak spolehlivě modemuje. Tenhle problem sem měl taky. Nejlepší řešení jak sem zjistil je smazat disk a nainstalovat znovu systém a pak sagema. Od té doby funguje.

Citovat příspěvek

Autor: malinakyselina

11:12:43 28.09.2006

tenhlle modem jsem mel taky a blbnul mi na os 9 i na os10 Proto jsem si poridi vigor 6700

Citovat příspěvek

Sagem Fast 840

Autor: bybop

10:26:17 28.08.2006

Nema nekdo zkusenost s timto ADSL modemem pod OS9? Po zapnuti compu (OS 9.1) musim jeste jednou restartovat aby se modem nasel. Je problem v modemu? Obcas se i sam odpoji... Dekuji.

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: