MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Odkud pochází fotografka Anne Erhard?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Lokalizace iWork 09

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Lokalizace iWork 09

Autor: Akrastan

18:38:39 19.11.2011

Pro tu verzi iWork prostě čeština není.
Rada: začít se učit anglicky, hodí se to :)

Citovat příspěvek

Autor: Mr.SInapa

13:09:44 19.11.2011

TOHLE je opravdu rada nad zlato .... jak mam dostat do sveho iWork cestinu -> balicek me pise ze nemam dobrou verzi Keynote, pacifist me posral cele iWork nemuzu spustit jedinej soubor v iWork (dekuji za radu), language switcher me v balicku nenabizi cestinu .... nake dalsi rady ?

Citovat příspěvek

Autor: Marty89

15:38:11 16.11.2011

Stáhnul jsem si language switcher a když v nabídce vyberu Keynote tak v nabícce jazyků neni čeština =( Nevíte někdo co s tím? Dík

Citovat příspěvek

Autor: Akrastan

10:55:29 22.09.2011

Naprosto v pohodě (dle mého přinejmenším stejně snadné jako ve widlích a v opici): označí se část textu v Pages a v paletce "Inspector" > v záložce uznačené ikonkou "T" > v podzáložce More části textu přiřadím jazyk pomocí "Language" - mám-li v systému slovníků víc (aspell, library…), vyberu, který chci pro spellchecking použít. Jazyky se mnohou střídat třeba po jednotlivých slovech. Když si na to udělám styly, mohu přiřazovat jazyky třeba klávesovými zkratkami.

easypeasy!

Citovat příspěvek

Autor: jerry00

5:49:03 15.08.2011

Třeba ,když se v systémových předvolbách nastaví "Automaticky po jazycích". Jinak asi pokaždé učinit manuálně změnu v tomto nastavení.

Citovat příspěvek

Autor: Tarzoo

23:24:56 14.08.2011

Zdravim

poridil jsem si MBP a mam, mozna blbou otazku.
Chapu to psravne ze pokud chci v napr. Pages kontroloat cesky pravopis tak musim Pages jako takove nastavit do cestiny bud tim ze nastavim cely system nebo napr Language switchem.
A kdyz pracuji na vicejazycnem dokumentu mohu kontrolovat jen ty casti ve kterem jazyce je i cely system, popr. Pages?
Neexistuje nejaky zpusob jak vybrat cast textu a spellchekru rici ze to je v nemcine, tam ta cast v anglictine aby dle toho kontroloval, jak je to treba ve Windows f Officu?

Diky za rady

Citovat příspěvek

Autor: Steve

12:22:06 02.05.2011

Dobry den,

prosim vas, kde by sa este dala stiahnut ceska lokalizacia (alebo slovenska) pre iLife a iWork 09? Nemate to niekto, prosim, na disku? :) Kontaktujte ma, prosim, mailom. Dakujem!

Steve

Citovat příspěvek

Autor: ert

15:24:49 06.11.2010

Protoze me zadne nezpusobil a dalsim ani instalace itunes eng na
starsi lokalizovany MACOSX :)

Kdyz chce clovek lokalizaci, tak musi proste podstoipit urcite riziko.

--
MAC mini Intel CoreDuo1,83 2GB RAM, 298GB HD, MAC OS 10.6.4 Irbis
gumová podsvícená klávesnice + tablet
iPhone3G bílý 14GB
iPad 59GB 3G

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Bobeš

14:05:48 06.11.2010

Peky01: ano, lokalizace nejsou aktualizovány ... Pacifist ti může způsobit dost problémů (i když ert o nich pochopitelně nic neví) ... každopádně ověř, zda máš všechny ty aplikace ve stejné složce.

Citovat příspěvek

Autor: ert

11:12:35 06.11.2010

Pouzij na ten balíček Pacifist.

Příspěvek zaslán emailem

Citovat příspěvek

Autor: Peky01

9:45:53 06.11.2010

Zdravím, nainstaloval jsem si Language Switcher, stáhl češtinu na lokalizace.apcom.eu, ale čeština mi nejde naistalovat. Hlasí, že nebyla nalezena odpovídající verze Keynote. Znamená to, že mám novější iWokrs? Díky za radu.

Citovat příspěvek

Autor: ivo555

23:10:54 17.09.2010

stačí už jen stáhnout a nainstalovat češtinu pro iwork ze stránek lokalizace.apcom.eu (tu)

Citovat příspěvek

Autor: Baris-czech

18:32:11 16.09.2010

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak jste otevřel iworky v češtině. stáhl jsem si language switcher, ale v nabídce programů nevydím svoje iwork, navíc seznam jazyků neobsahuje češtinu.

děkuji za odpověd

Citovat příspěvek

9:54:59 31.08.2010

mělo by to jít v pohodě. já jsem opravdu spokojený s programem language switcher (tu)

Citovat příspěvek

Autor: Mik911

15:30:16 12.06.2010

Lze nainstalovat češtinu do zatím zkušební verze iWork 09? Udělal jsem to a čeština nikde. OS SL 10.6.3 mám počeštěný. Také nechodí čeština v iMovie. Jinak iFoto, iWeb a iDVD česky jde. Díky, začínám.

Citovat příspěvek

11:15:49 19.12.2009

Tak už jsem to zjistil sám :-) Pokud to někoho zajímá, tak vám pomůže aplikace Language Switcher :-)

Citovat příspěvek

Lokalizace iWork 09

2:13:34 18.12.2009

Mohl by prosím někdo poskytnout návod jak postupovat pokud chci lokalizovat iwork do češtiny a zbytek systému mít v angličtině? Mám snow leoparda a nainstalovanou českou lokalizaci, kterou však nevyužívám. Díky!

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: