MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

Jaký fotograf/ka získal/a cenu za nejpopulárnější příspěvek v Nikon Photo Contest?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálů

Ipad - málo místa

Seznam témat     Nová odpověď

Přihlásit se     Registrace     Zapomenuté heslo

Re: Ipad - málo místa

Autor: ipadak

20:26:36 19.03.2012

Díky všem za rady ! Dnes jsem si spočítal kolik aplikace mají podle itunesu. Vyšlo mi nějaké 4,5 Gb, přitom celkově mi ukazuje zabrané místo 10 Gb. ( jak na ipadu tak na iphone -> icloud ), zkoušel jsem projít všechny aplikace, ale opravdu v nich nic nemám ( jako stažené meteriály atd. )..fotky/video atd. se ukazují zvlášť na grafu. Tak fakt zkusit ten reset ? :P

Citovat příspěvek

Autor: alis

19:47:20 25.02.2012

Muze tam byt zaseknuty nejaky sw a mohla tam zbyt nejaka data, ke kterym uz nic nepristupuje... Pokud mate podezreni, tak si zasynchronizujte iPad, pak ho kompletne zresetujte a nechte nacisto nainstalovat a zasynchronizovat

Citovat příspěvek

18:55:23 24.02.2012

Ale všechny data v aplikacích jsem prošel a opravdu nevím, která aplikace to může tak žrát...:/ nemá žádné DATA úschovny

Citovat příspěvek

Autor: Akrastan

18:27:08 23.02.2012

Jsou to určitě data aplikací - asi i toho mailu...

Citovat příspěvek

Ipad - málo místa

14:36:49 23.02.2012

Zdravím všechny, v poslední době jsem si na Ipadu všiml, že mi ubývá místo. Zkusil jsem tedy promazat vše co šlo atd..jsem člověk, který má na těchto věcech dost uklizeno, takže o to víc mě to zaráží. Podíval jsem se následně i do Itunes, kde mi to ukázalo, že velikost aplikací je skoro 10 Gb, přitom když se kouknu na samotné velikosti aplikací, je to třeba od 3 Mb - max 2 aplikace po 1 Gb..aplikací nemám určitě tolik, aby mi to dalo dohromady těch 10 GB a v samotných aplikací taky nemám nic ( Filmy atd.)..mělo by to dát dohromady tak 5 Gb..nevíte, kde bych se ještě mohl podívat nebo co zkusit pročistit? Napadla mě aplikace mail, která se mi třeba neukazuje kolik má, ale to vše mám přes iCloud ( to jediné nemažu - Mail - mám to přes imap ). Díky za rady

Citovat příspěvek

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: