AGA - ceny předány! - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůZprávy o Applu

AGA - ceny předány!

aga_predani

25. dubna 2001, 00.00 | Během krátkého, ale příjemného setkání v prodejně společnosti Tauer v Soukenické ulici byly předány ceny vítězům AGA na Apple Expo 2001.

Společnost Apple Centrum Tauer byla jedním ze sponzorů soutěže Apple Game Academy, a tak se prodejna v Soukenické ulici stala přirozeným místem předání cen vítězům. Jen stručně zopakujme - každý, kdo přišel na stánek našeho serveru na akci Apple Expo 2001 na Výstavišti, měl možnost zúčastnit se závodu v Cro-Mag Rally. Nejlepší časy jsme zaznamenali a nyní nastal čas odměnit nejlepší jezdce. Ceny již čekají na své majitele, připraven je nakonec i Pavel Tauer, který ceny předá - takže jdeme na to.


Na prvních třech místech se nakonec umístili tři kamarádi, Michal Navrátil, Jan Mlázovský a Tomáš Bezdíček. Všichni zajeli velmi dobré časy, nakonec se všichni vešli do rozmezí od 2:52 do 3:07. Tomáš si pro cenu osobně přijít nemohl (rovněž cenu útěchy výherci zasíláme), a tak jsme se při předávání setkali jen s Michalem a Janem. Oba přišli s mírným předstihem a poslední chvilky před předáním si krátili prohlížením příslušenství v prodejně.


Ani jeden z našich výherců se ještě nikdy před svou jízdou s Macem nesetkal - a jak se přiznali, netušili, že Apple je jinou platformou. Michal má PC s Celeronem 300MHz, Jan s Athlonem 650MHz (a Tomáš dává přednost PlayStationu). Všichni tři jsou nyní v prvních ročnících středních škol, Michal chodí na strojnickou SPŠ, Jan s Tomášem chodí na SOU (číšník a kuchař). Ani pro jednoho nejsou počítače nebo Internet tím, co by vyplňovalo většinu jejich času. Kromě školy je to spíš sport, přesněji skoky do vody.


Poté, co byly ceny za druhé a třetí místo předány, přišla řada na Michala a (nyní už jeho) Visor. V první chvíli přebíral krabici poněkud nejistě, ale po krátkém vysvětlení začal rychle chápat, co že to vlastně vyhrál (a přirozeně v jaké ceně).


To, že nikdo z přítomných výherců na Macu nepracuje, je nejen trošinku ostuda pro hráče z řad našich čtenářů, přineslo to s sebou i potřebu malé improvizace. Bylo jasné, že hry by sice námětově výherce zaujaly, ale co jaksi s nimi na PC:)? Pružné řešení se samozřejmě díky pochopení společnosti Tauer rychle našlo. Po krátké domluvě a malé modifikaci výher odcházeli výherci spokojeni - nakonec poměr námaha/odměna byl tentokrát, myslím, skutečně pěkný.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Tipy z Internetu  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: