Appleforum – ukažte jak máte blízko k Macům - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůVýstavy

Appleforum – ukažte jak máte blízko k Macům

7. března 2007, 09.00 | Appleforum nabídne kromě jiného i zajímavou možnost předvést své apple fandovství. Máte nějakého zajímavého starého či upraveného Maca, víte o Applu víc než druzí nebo dokonce umíte nějakou jablečnou mňamku? Přijďte se ukázat!

O diskuzních panelech, nabízejících témata switch, office, iPod, audio/video/film, DTP a digitální foto, jsme již informovali v předchozím článku. Dnes bychom vám rádi představili neformální tvář Applefora. Protože Appleforum je o Apple uživatelích a zejména pro Apple uživatele, rozhodli jsme se nabídnout maximální prostor vám samotným.

Apple muzeum

Nedávno Apple oslavil významné jubileum a my bychom tento fakt s vaší pomocí rádi připomněli. Pokud doma schraňujete nějaký unikátní kousek Apple historie, určitě jej přineste s sebou na Appleforum. Jednak se tak budete moci svým mazlíčkem pochlubit ostatním fandům, dále méně zkušeným a switcherům předvedete kořeny Applu a v neposlení řadě budete automaticky zařazeni do soutěže o nejunikátnější exponát. Mimochodem, rozhodovat nebude stáří, ale unikátnost a atraktivita, takže i pěkný personalizovaný či upravený Apple produkt má šanci. Jak vypadá třeba váš iPod? Porotou této soutěže budou všichni účastníci Applefora.

Apple kvíz

Pro skalní pamětníky připravujeme znalostní kvíz z historie i současnosti Applu. Otázek bude celkem dvacet a šetřit vás rozhodně nebudeme. Takže se před Appleforem nezapomeňte dobře vyspat, a pokud budete mít odvahu a chuť si zasoutěžit v této oblasti, 22. března je vaším dnem! Pod heslem „Ukaž, že víš víc než Hulán“ bude k dispozici i odlehčená, mírně humorná verze kvízu pro ty, kterým už paměť tolik neslouží, nebo ty, kteří se na minulost snaží raději zapomenout.

Apple mňamka

Druhá soutěžní disciplína je otevřena doslova všem bez rozdílu věku, pohlaví či Apple zkušeností. Soutěžit totiž za vás budou vaše kulinářské kreace na téma jablko. Ať už půjde o americký apple pie, český štrůdl či třeba jablečný mošt. Po dlouhé diskuzi etické komise naší redakce jsme do soutěže připustili i syrová jablka bez jakýchkoli kuchařských úprav. Pouze z hygienických a estetických důvodů byla vyloučena jablka nakousnutá, bez ohledu na to, nakolik by byla stylová. Z kapacitních důvodů není u této soutěže možné, aby porotou byla široká veřejnost, takže jsme ze svého středu vybrali ochutnávače, kteří vyberou pomocí všech svých smyslů vítěze.

Tombola na závěr

Ke každé správné společenské akci u nás patří tombola na závěr. Nebude chybět ani na Appleforu, takže se rozhodně vyplatí počkat až na závěr diskuzních panelů. Ceny v tombole budou bezesporu atraktivní, i když terč s podobiznou Billa Gatese v nadživotní velikosti ani růžové plivátko tvaru obstarožního Windows PC se nám zatím sehnat nepodařilo. I tak věříme, že si Appleforum ujít rozhodně nenecháte. Proto se nezapomeňte včas zaregistrovat!

Generální partneři

Amos Software / WACOM
Cables & Simms / LACIE
Kensington
Kinetik / APPLE CENTER ANDĚL
Quentin / Autorizovaný subdistributor Apple

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: