Mac OS X v prodeji!! - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Mac OS X v prodeji!!

macosearly

23. března 2001, 00.00 | Ano, nejen v našem "bývalém východním bloku" se najdou borci, kteří si se závaznými pokyny hlavu nelámou!

Do okamžiku zahájení prodeje Mac OS X zbývá, prakticky vzato, už jen pár hodin – tak, jak se budou s příchodem 24. března postupně v jednotlivých časových pásmech otvírat prodejny dealerů a obchodních sítí, budou si v nich nedočkavci moci koupit operační systém nové generace, Mac OS X.

Pro blíže neurčený počet uživatelů už ale Mac OS X žádné tajemství nepředstavuje. Na stránkách serveru MacNN se objevila zpráva, podle které se serveru ozvalo několik lidí, kteří si Mac OS X normálně koupili v prodejně společnosti Staples již v úterý odpoledne místního času.

O kterou prodejnu, či prodejny, konkrétně jde, se server nezmiňuje. Předpokládám, že jde o některou z „kamenných“ prodejen společnosti Staples, na stránkách jejich on-line obchodu ale Mac OS X pochopitelně zatím nabízen není.

S velkou pravděpodobností šlo o nedbalost a ležérnost personálu některých prodejen, které podle MacNN dostaly kopie systému v pondělí a den nato je daly do prodeje. Nezávisle na MacNN mám přitom nákup potvrzen i e-mailem (ze zahraniční konference) přímo od jednoho z těchto kupců.

V té souvislosti mi přijde zajímavé, že i v českých zemích jsou jednotlivci, kteří se již k vlastnictví Mac OS X hlásí – přišlo mi upozornění na následující diskuzi, kde si autor příspěvku DARTH stěžuje, jak se mu Mac OS X nelíbí. Jak se ale v debatě objevilo, DARTH přesně nepotvrdil, že by šlo o finální verzi.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Tipy z Internetu  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: