Iggyho dobrodružství - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůSoftware

Iggyho dobrodružství

hra_iggy

26. ledna 2001, 00.00 | Plošinovka s klasickou grafikou, velmi dobrou hratelností a která se díky absenci násilí skvěle hodí pro děti, je - považte - zdarma a ještě s dárkem pro hloubavé duše.

Freeware, programy i prográmky, které jsou kompletně zdarma, to je samozřejmě oblíbené téma. Když jde o hru (příjemnou hru), je to fajn, ale tentokrát nám autor přibalil ještě něco navíc (co, to se dozvíte až nakonec).

Iggy's Adventure je legrační plošinovka, kterou (jaksi bokem k profesionálním projektům) napsal Griggs Domler. Kromě dalších předností ji doporučujeme i jako velmi vhodnou pro děti.

S Iggym procházíte postupně jednotlivými levely, které jsou často zaměřeny na šikovné prsty - což ale neznamená, že by si při hledání možných cest na své nepřišel i mozek. Během sbírání pokladů, životů, klíčů a dalšího příslušenství se Iggy musí vyhýbat různým nebezpečím i běhajícím potvůrkám - v této hře nelze nepřátele ničit.

Pro hru je charakteristická příjemná (neříkám, že špičková), pro tuto kategorii klasická grafika, a dobrá hratelnost - dojem mi osobně nezkazily ani spíše průměrné zvuky.

A co že nám to autor přibalil navíc? Dost neobvyklý dáreček, kompletní zdrojové soubory. Podle dokumentace bylo použito jen jedno API, a to DrawSprocket. Což znamená, že zdrojový kód by neměl být jen souhrnem volání různých knihoven, a proto se studiem přiložených souborů lze dost naučit. Samozřejmě pokud máte možnost použít CodeWarrior (přesně řečeno je hra vytvořena v CodeWarrior Pro 3).

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Hry  

 » Rubriky  » Tipy z Internetu  

 » Rubriky  » Začínáme s  

 » Rubriky  » Software  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nejčtenější články
Nejlépe hodnocené články
Apple kurzy

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: