První zákazníci už nyní čekají ve frontě na nový iPhone - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

První zákazníci už nyní čekají ve frontě na nový iPhone

9. září 2013, 13.00 | Stejně jako v minulých letech, možná jen ještě extrémněji, se na uvedení nového iPhone chystají zákazníci po celém světě. Před obchodem Apple Retail Store v americkém New Yorku tak už nyní čeká nejméně čtveřice zájemců o novou generaci chytrého telefonu iPhone. Neví přitom jak bude jejich vysněný telefon vypadat, jak bude vybavený, kolik bude stát a především, kdy bude uveden. Společnost Apple sice novou generaci iPhone představí už toto úterý, tj. 10. září, to ovšem neznamená, že iPhone nepřijde na trh například s týdenním zpožděním.

Koncem minulého týdne se před obchodem Apple Retail Store na new yorském Manhattanu už začali srocovat první zájemci o novou generaci telefonu iPhone. Podle serveru Apple Insider přitom ti úplně první čekají už od čtvrtečního večera. Na rozdíl od minulých let, kdy se fronty začaly tvořit až několik dnů před samotným zahájením prodeje, ovšem čekající zájemci vůbec neví, jaké zařízení si nakonec vlastně budou moci koupit. Na internet sice unikla poměrně přesná specifikace spolu s informacemi o vzhledu telefonu, pořád se ale jedná pouze o neověřené spekulace.

 

Nejdůležitější ale je, že dosud není známá jak cena nového iPhone, tak především datum, kdy bude do prodeje. Na rozdíl od ostatních zařízení společnosti Apple, která jsou často dostupná okamžitě po představení, se na uvedení telefonů iPhone vždy čeká. Přestože se interval mezi představením a uvedením do prodeje každý rok zkracuje, v souvislosti se současnou generací se spekuluje o zahájení prodeje 20. září. Pokud se to potvrdí, čekající zájemci si na svůj vysněný telefon, o kterém toho ale moc nevím, ještě počkají. Ti nejvytrvalejší z nich by tak čekáním před Apple Retail Store mohli strávit až neuvěřitelné dva týdny.

 

 

Že se i z uvedení iPhone dá udělat dobrá reklama dokazují dva z čekajících zájemců. Ti jsou oblečeni do triček propagujících služby SellYourMac.com, jejíž značka je i na dalším příslušenství, jímž jsou obklopeni. Jedná se bezesporu o efektivní a nízkonákladový způsob propagace, který ale rozhodně není pro každého.

 

Připomeňme si, že společnost Apple by novou generaci chytrého telefonu iPhone měla představit v úterý dopoledne Pacifického času. Představen by navíc měl být nejen nástupce současného iPhone 5, tedy pouze vylepšená verze označovaná jako iPhone 5S, ale také levnější a hůře vybavená varianta iPhone 5C. Ta by, jak jsme vás už informovali, měla z hlediska hardwarové specifikace připomínat současný iPhone 5, mít tělo z plastu a být k dispozici v několika pastelových barvách.

 

 

Čekali jste někdy ve frontě na uvedení nového iPhone nebo jiného zboží s nakousnutým jablkem ve znaku? Podělte se s námi v diskuzi.

 

 

Přečtěte si také:

Představení nového iPhone se blíží. Díl 1: Očekávat se dá mnoho

Představení nového iPhone se blíží. Díl 2: Silnější, rychlejší a téměř bezedný

Představení nového iPhone se blíží. Díl 3: Radikálně přepracovaný iOS

Představení nového iPhone se blíží. Díl 4: Nové funkce iOS

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Novinky  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: