Epson Discproducer je kompatibilní s Mac OS X - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Epson Discproducer je kompatibilní s Mac OS X

3. července 2012, 00.30 | Epson připravil nový software Discproducer, Total Disc Maker, verze 1.0, který je kompatibilní s Mac OS X a zpřístupnil tak populární řadu zařízení Discproducer také uživatelům operačního systému Mac. Epson se k tomuto kroku rozhodl ze dvou důvodů: kvůli úspěchu samotné řady Discproducer a také kvůli rostoucí poptávce po řešeních v oblasti publikování CD/DVD pro platformu Macintosh.

Program Total Disc Maker 1.0 podporuje následující modely Epson Discproducer PP-50, PP-100 a PP-100AP a verze Mac OS X 10.6.8 „Snow Leopard“ a Mac OS X v10.7.3 „Lion“. Možno je pracovat se všemi hlavními standardními formáty CD a DVD pro ukládání dat, hudby i videa. Formáty obrázků: AI (Adobe Illustrator, formát kompatibilní s PDF), Adobe PDF, BMP, PNG, JPG a TIFF. Formáty audia: WAV, MP3, AIFF, AAC. Typy čárových kódů: EAN 8/13, ITF, Code39, Code128, NW-7, PDF417, QR. Automatické vkládání polí: datum, čas, velikost dat, jmenovka svazku, čítač. Systém souborů: ISO9660, Joliet, UDF (1.02), UDF Bridge, HFS+. Jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, japonština.

 

Epson Discproducer je kompatibilní i s Mac OS X

 

Registrovaní majitelé zařízení Discproducer si mohou od 1. července 2012 zdarma stáhnout Total Disc Maker, verzi 1.0 na Download.EPSON-Biz.com. Software je od července také součástí každého nákupu Epson Discproducer PP-50, PP-100 nebo PP-100AP.

 

Discproducer PP-50, PP-100 nebo PP-100AP

 

Leonard Beckmann, produktový manažer společnosti Epson Europe, uvedl: „Jsme rádi, že uživatelům na platformě Mac můžeme nabídnout naprosto stejné funkce Discproducer, které již využívají uživatelé systému Windows, a to včetně plně automatizované výroby CD a DVD, přesného vypalování a vysoce kvalitního 6barevného tisku. Vzhledem k tomu, že pomocí jedné sady inkoustových kazet lze vyprodukovat více než 1000 disků s kompletním obalem, je Discproducer ekonomická volba pro různé podniky a aplikace, včetně kreativních agentur, produkce hudby a videa, předtiskových úprav, umění, vzdělávání, kopírování a středisek velkých firem.“

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: