Aktuálně - TZ - Adobe uvádí Photoshop Elements 6 pro Mac - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůNovinky

Aktuálně - TZ - Adobe uvádí Photoshop Elements 6 pro Mac

11. ledna 2008, 10.00 | Společnost Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) dnes oznámila, že software Adobe® Photoshop® Elements 6 pro Macintosh® je již možné předběžně objednávat na stránkách společnosti Adobe.

www.adobe.com/go/buyphotoshop_elements_mac

Software Photoshop Elements 6 pro Mac® kombinuje vysoký výkon s jednoduchostí, díky čemuž mohou zákazníci s jakoukoliv úrovní zkušeností dosáhnout při úpravě svých fotografií vynikajících výsledků. Ještě před uvedením na trh začátkem druhého čtvrtletí letošního roku se uživatelé budou moci poprvé seznámit s novými funkcemi tohoto produktu na konferenci Macworld v San Francisku, která se bude konat od 14. do 17. ledna 2008 (stánek S1302).

„Jsme nadšeni, že na konferenci Macworld můžeme předvést zcela novou verzi programu Photoshop Elements,“ řekl John Loiacono, vedoucí viceprezident pro kreativní řešení u Adobe. „V této verzi jsme se soustředili na pokročilé funkce, aby bylo provádění každodenních i složitějších úkonů ještě jednodušší. Photoshop Elements 6 pro Macintosh umožní lidem rychle uspořádat a vyhledávat fotografie, bez jakékoliv námahy využívat při úpravách efektní triky a tvůrčím způsobem sdílet fotografie, na které budou moci být právem pyšní.“

Aby fotografie vypadaly skvěle

Nové funkce založené na vlastní technologii Photomerge® umožní uživatelům snadno zkombinovat z řady snímků nejlepší výrazy tváří a postoje a tím vytvořit jeden perfektní skupinový snímek. Nový nástroj pro rychlý výběr redukuje dříve časově náročnou operaci vytvoření a nastavení výběru na pouhé jedno klepnutí myší.

Fotografové – od začátečníků až po experty – si mohou vybrat jeden ze tří režimů úprav, které jsou zaměřené přímo na uživatele s určitou úrovní znalostí a zkušeností. Nový režim úprav s průvodcem provede uživatele jednotlivými kroky vylepšování fotografie. Software Photoshop Elements 6 zjednodušuje provádění úprav pomocí jednoduchého a přehledného prostředí s novými záložkami, které poskytují snadný přístup k široké řadě možností programu. Mezi další vylepšení patří propracovanější nástroj pro převod barevných snímků na elegantní černobílé fotografie s jemnými detaily.

Vytváření a sdílení fotografií zábavnými a originálními způsoby

Photoshop Elements 6 nabízí tvůrčí možnosti, jak podat zážitky zajímavými a poutavými způsoby. Přizpůsobitelná šablony umožní uživatelům vytvářet alba z výstřižků, fotografické knihy, pohlednice a vypalovat je na disky CD/DVD. Tyto možnosti přitom nevyžadují žádné předchozí zkušenosti. K dalším možnostem sdílení patří objednání vytištěných fotografií, tvorba online fotoalb pro sdílení na webu, vytištění fotografií na americké poštovní známky nebo vystavení vytvořených fotografií v digitálních fotografických rámečcích CEIVA Digital Photo Frame™.

Ceny a dostupnost

Software Adobe Photoshop Elements 6 pro Macintosh podporuje Leopard (Mac OS X verze 10.5) a předchozí verze Mac OS X od 10.4.8 a lze ho ihned předběžně objednat na www.adobe.com. Informace o verzích v dalších jazycích, a také informace o cenách, upgradech a zásadách podpory v jiných zemích jsou dostupné na www.adobe.com/go/photoshopelmac.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Má to Organizer?

Autor: Melebius Muž

Založeno: 11.01.2008, 10:42
Odpovědí: 0

Velmi by mě zajímalo, jestli s poskočením o dvě verze přibyl do macové verze Organizer, který už byl dávno ve verzi pro Windows. Bez něj dostávají mekaři za stejnou cenu polovinu programu, ne-li míň…

Odpovědět na příspěvek

Rozdily?

Autor: Jirka Muž

Založeno: 14.01.2008, 17:01
Odpovědí: 0

jak se lisi elements a plny photoshop? Potrebuji obcas nejake vymeny barev, masky, vyrezy transformace a doostreni nebo upravy kontrastu. Umi to elements? A je to nativni pro intelmac?

Odpovědět na příspěvek

RE: Rozdily?

Autor: Melebius Muž

Založeno: 14.01.2008, 17:17

Elements je bezvadný pro práci s fotkami. Je tam pár funkcí, které nejsou ve velkém Photoshopu, a pro doladění fotek se hodí, především: Vyvážení bílé (stačí označit bílý předmět nebo lidskou kůži), automatické vyrovnání Shadows/Highlights aj. Z tvého seznamu je to určitě vhodné na doostření a úpravy kontrastu (a hlavně Shadows/Highlights!), nějaké transformace tam jsou taky. Výřezy se dělají stejně jako ve Photoshopu, zato výměny barev a masky nevím, nevím…
Poslední verze – 4 – byla pouze PPC, od 6 se dá očekávat Universal Binary. Nepřepsal jsem se, verze 5 vyšla pouze pro Windows.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: