Přijďte na lednové MujMAC Apple Forum - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůMAF

Přijďte na lednové MujMAC Apple Forum

28. listopadu 2003, 00.00 | Zveme vás na první z pravidelných setkání pro uživatele platformy Mac OS, které se bude konat 27. ledna 2004, pouhých několik dnů po 20. výročí uvedení prvního počítače Macintosh. Získejte aktuální informace o software a hardware, komunikujte s dalšími uživateli platformy, vyzkoušejte si novinky v praxi ve workshopu!

Redakce serveru MujMAC se rozhodla dvakrát ročně pořádat velké setkání MujMAC Apple Forum pro uživatele počítačů Macintosh a systému Mac OS, tak, aby bylo možné pravidelně přinášet všechny důležité informace a zkušenosti o novinkách softwarových a hardwarových a umožnit tyto nové produkty uživatelům také vyzkoušet, diskutovat o aktuálních problémech, které trápí uživatele u nás a také lépe podporovat funkčnost komunity uživatelů u nás.

První z těchto setkání se uskuteční 27. ledna 2004, což jsou pouhé tři dny po 20. výročí uvedení prvního počítače Macintosh - i tímto způsobem si chceme připomenout již dvacet let trvání fenoménu jménem Mac. Věříme však, že návštěvníky zaujmou především nejnovější modely počítačů, které budou na akci k dispozici s řadou softwarových produktů.

Akce se koná v přednáškovém sálu hotelu Olšanka v Praze s kapacitou 450 míst, kromě toho bude k dispozici místnost pro workshopy, kde bude možné v praxi vyzkoušet a debatovat o jednotlivých produktech a Forum Foyer s prezentacemi jednotlivých partnerů celé akce. Akce začíná v 9.00 registrací, předpokládaný konec je kolem 18. hodiny.

Program
  9:45 – 10:00 MůjMac dnes a zítra – uvítací proslov, informace o projektech na rok 2004
10:00 – 10:45 Hardware / novinky z MacWorldExpo SFO 2004
11:00 – 12:00 Mac OS X Panther CZ pod drobnohledem
12:00 – 13:00 Oběd
13:00 – 13:45 Video a Mac dnes
14:00 – 14:45 DTP aplikace v prostředí Mac OS X
15:00 – 15:45 Firemní prezentace vybraných partnerů
16:00 – 16:45 Kancelářské aplikace v prostředí MacOS X
17:00 – 17:30 Diskuze

Paralelně s tímto hlavním programem bude probíhat prezentace partnerů ve foyer a k dispozici také bude workshop klub, vybavený aktuálním hardware a software. Kromě toho se budeme snažit zajistit účast populárního vozu "TatraMac", tedy modifikované Tatry 613 se zabudovaným počítačem Power Mac G4 - vzhledem k tomu, že majitel vozu bydlí v zahraničí, i přes jeho předběžný příslib nejsem schopni účast zaručit.

Jednotlivé přednášky budou kromě seznámení s novinkami zaměřené také prakticky, na zkušenosti s danými produkty a doporučení a rady jednotlivých přednášejících, kromě možnosti kladení dotazů po skončení přednášky se předpokládá, že diskuse bude pokračovat s užším kroužkem zájemců ve workshop klubu, včetně možnosti praktického odzkoušení. Přednášky bude zajišťovat team redakce serveru MujMAC (Jan Březina, Ondřej Čada, Martin Lér) a další spolupracovníci.

Vstupné na MujMAC Apple Forum je dostupné opravdu pro každého, k dispozici jsou tři typy vstupného:
zlevněné vstupné - 300 Kč
plné vstupně - 500 Kč (obsahuje oběd)
VIP vstupné - 2 200 Kč (omezený počet - zahrnuje vyhrazená místa k sezení, dárky a občerstvení zdarma po celou dobu akce).

» On-line registrace ZDE.

Věříme, že vás tato akce zaujme a bude pro vás užitečným zdrojem informací a zkušeností. Těšíme se na vás!

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » MAF  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: