SuperApple Magazín – jediný tištěný časopis o Apple u nás - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

SuperApple Magazín – jediný tištěný časopis o Apple u nás

SuperApple Magazin

11. listopadu 2011, 00.00 | Zatímco náklad většiny tuzemských novin a časopisů klesá, na trhu se nedávno objevil první český papírový časopis o světě Apple. Stojí za ním Vláďa Janeček, mj. šéfredaktor serveru SuperApple.cz.

Na sto stranách kvalitního papíru přináší nejen testy nejzajímavějších novinek, ale také tematické přílohy a sekci praktických rad a návodů. Součástí každého čísla je navíc příručka, která vám pomůže dokonale ovládnout některou z představovaných aplikací.

První číslo se podrobně věnuje Mac OS X Lion, přináší třicet tipů a triků pro mobilní zařízení s iOS a najdete v něm také recenze aktuálních produktů Apple, příslušenství a aplikací. Nechybí více než dvacet podrobných návodů krok za krokem nebo samostatná příručka pro Automator, který je součástí každého počítače se systémem Mac OS X.

Časopis vzniká ve vydavatelství stojícím za serverem SuperApple.cz ve spolupráci s předními českými a slovenskými Apple weby, jako jsou MujMac.cz, Jablíčkář.cz, iPhoneTips.cz a MacBlog.sk.

Lze ho zakoupit v síti prodejních partnerů iStyle, iSetos, Qstore, iWorld, DTPobchod.cz, C.B.C., Duhový servis, Future iPoint Plzeň, Epli.cz, dále přímo z vydavatelství s poštovným zdarma, a samozřejmě si jej můžete také předplatit. K dispozici je i elektronická verze distribuovaná prostřednictvím služby Publero. Tu navíc můžete mít společně s předplatným zdarma. Slovenští čtenáři mohou časopis zakoupit prostřednictvím společnosti iBite.sk.

Pokud vás zajímá provedení celého časopisu, můžete se na něj podívat na tomto videu.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Apple časák

Autor: david Muž

Založeno: 13.11.2011, 11:17
Odpovědí: 0

Osobně jsem vytvořil 48 stránkový koncept časák asi před třema roky (starý náhled na www.coroflot.com/kaza/pro
-Mac-magazine-czech-conce
pt) který prošel ještě malým redesignem, ale nikdo neměl zájem (nevěřil v úspěch). Teda angažovanost byla, ale jen pro hotovou věc. Tedy vyřešená výroba, distribuce, podíl a oni se jen připrdelit. Pak to zajímalo "letem světem applem" ale za naprosto nevýhodných podmínek. No a cirka 2 roky po prvním oslovení se někdo rozhodnul že bude vydávat časopis který tu mohl být dávno. Teď už to totiž bude jen časák o nespolehlivých apple hračkách :-(

Odpovědět na příspěvek

Vše to bylo a skončilo

Autor: Bobeš Muž

Založeno: 14.11.2011, 13:49
Odpovědí: 0

Magazínů o Apple tu bylo několik, kdysi dávno tu byl Alert, pak Budiž (nyní by se to muselo jmenovat OK :-)... řada webových magazínů vyšší kvality než ty Janečkovy žvatlárny ... vše zaniklo... uvidíme, jak si povede první opravdu bulvární magazín o Apple. Bulvár, který Janeček tvoří, by mohl být úspěšný... ostatně jako vše plytké a podbízivé...

Odpovědět na příspěvek

RE: Vše to bylo a skončilo

Autor: Vlada J. Muž

Založeno: 15.11.2011, 20:02

Prosím, které stránky v časopise vám přišly jako jakkoli bulvární, plytké nebo podbízivé? Jsem přesvědčen, že tam žádné takové nejsou, ale opravdu mě zajímá, které za takové považujete. Moc děkuji.

Odpovědět na příspěvek

Superapple magazin

Autor: Pavel Hošek Muž

Založeno: 21.11.2011, 20:12
Odpovědí: 0

Vážení kritici pana Janečka. Dost možná vám to nedochází,ale akorát se tu shazujete.Za anonymitou internetu dokážete být hulváti. Běžte a řekněte to
panu Janečkovi do očí. Časopis jsem si předplatil a
je skvělej a přiznávám,nejsem geek všeználek s IQ150 a rád si vše nechám polopaticky vysvětlit.Superapple
ma
gazínu mnoho úspěchů do spousty dalších let.

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: