Soutěž: Design roku 2000 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Soutěž: Design roku 2000

Design roku 2000

18. prosince 2000, 00.00 | Připravili jsme pro vás malou vánoční soutěž, ve které si budete moci vybrat toho nejhezčího, nejsympatičtějšího a nejlepšího Maca. Odměnou vám bude například nová optická myš.

Logo Vážení milovníci a fandové Applů. Připravili jsme pro vás na samotný závěr roku drobné zpestření v podobě malé soutěže. Dlouho jsme uvažovali nad tím, jaká kriteria jsou důležitá při výběru počítače a nakonec zcela jednoznačně zvítězil design. Každý uživatel potřebuje trochu jiný počítač, ale všichni chtějí, aby jejich miláček dobře vypadal. Navíc pro Apple je skvělý design věcí prestiže, takže jistě neuškodí se mu trošku podívat na zoubek.

Zapomeňme na chvíli na všechny megahertze, megabyty či palce a soustřeďme se na jediné - dojem, který na vás zanechal každý jednotlivý model Applu. Pokud si nejste jisti tím, že dokonale znáte všechny modely, připravili jsme pro vás menší exhibici v současnosti dodávaných modelů ve Flashi. Za její přípravu děkujeme , který na ní strávil mnoho hodin usilovné práce. Logo soutěže pro změnu navrhl .

K soutěži samotné. Váš úkol je velice prostý, stačí jedním kliknutím dát svůj hlas tomu modelu počítače Macintosh, který se vám nejvíc líbí. Pak už jen připište něco málo o sobě, pro případ výhry, a toť vše. Do soutěže budou zahrnuty všechny hlasy, které přijdou do konce tohoto roku. Jakožto pořadatelé si vyhrazujeme právo vyřadit ty hlasy, které budou prokazatelně duplicitní či automaticky generované. V prvním lednovém týdnu vyhlásíme oficiální výsledky a vylosujeme pětici účastníků. Všichni vylosovaní obdrží od naší redakce hrneček "MůjMAC" a první vylosovaný navíc získá novou úžasnou optickou myš Apple ProMouse.

Věříme, že přestože se v soutěži neoháníme milióny, auty či počítači, zhostíte se svého úkolu s maximální zodpovědností. Pokud se soutěž osvědčí, pro příští rok zajistíme jistě nějakou lákavější cenu. Letos si budeme muset vystačit s pocitem sounáležitostí, která k mac komunitě tak nějak prostě patří.

Jméno a příjmení:   Věk:
Kontakt (e-mail/tel):

iBook
Apple iBook
Demo

Apple iMac
Demo

Apple G4
Demo
Apple G4 Cube
Demo
Apple PowerBook
Demo
     


Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Počítače  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: