iWorld – Nová prodejna Apple Premium Reseller v Praze - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

iWorld – Nová prodejna Apple Premium Reseller v Praze

11. listopadu 2010, 00.00 | Společnost Emotion & Interaction oznámila, že otevírá prodejnu iWorld - Apple Premium Reseller na adrese 28. října 2, Praha 1. Nová prodejna nabídne pražským zákazníkům příležitost získat v příjemném prostředí informace a vyzkoušet si inovativní výrobky a řešení Apple.

Společnost Emotion & Interaction oznámila, že otevírá prodejnu iWorld - Apple Premium Reseller na adrese 28. října 2, Praha 1. Nová prodejna nabídne pražským zákazníkům příležitost získat v příjemném prostředí informace a vyzkoušet si inovativní výrobky a řešení Apple. Nový obchod nabídne kompletní sortiment počítačů Mac a digitálních přehrávačů iPod společně s širokou škálou příslušenství.

iWorld otevře 15. listopadu 2010. V tento den bude v obchodě k dispozici řada speciálních nabídek a akcí. Prvních 100 zákazníků může získat iPod Touch za poloviční cenu a prvních 200 nakupujících získá zdarma originální tričko iWorld.

„Z toho, že otevíráme nový obchod Apple Premium Reseller, jsme opravdu nadšení“, říká Elena Bačová, ředitelka společnosti.
„Zákazníci teď mají možnost navštívit prodejnu a na jednom místě si vyzkoušet i zakoupit celý sortiment produktů a příslušenství Apple. Jak soukromým tak firemním uživatelům nabízíme nadstandardní servis, a to včetně instalace a zaškolení.“

Nakupujícím jsou v novém obchodě Apple Premium Reseller v Praze k dispozici zkušení odborníci, kteří jim pomohou seznámit se s nejnovějšími produkty značky Apple včetně nového iPodu nano s rozhraním Apple Multi-Touch, nového iPodu shuffle s klikatelnými ovládacími kolečky a technologií VoiceOver i nového iPodu touch „nadupaného“ neuvěřitelným množstvím novinek včetně vynikajícího displeje Apple Retina, čipu Apple A4, video volání FaceTime, HD video nahrávání a prostředí Game Center. Zákazníci si také mohou vlastnoručně vyzkoušet celou rodinu počítačů Mac včetně aktualizované řady iMac s procesory Intel Core i3, Core i5 a Core i7.

Kromě služeb a poradenství poskytovaného odborníky jak soukromým osobám tak firemním zákazníkům nabízejí autorizované prodejny Apple Premium Reseller také předváděcí akce a školení, jež klientům umožní využít zakoupené produkty na maximum.

Více info na: www.iworld-store.com

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: