Design roku 2000 - výsledky - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Seriály

Více seriálůInformace

Design roku 2000 - výsledky

Design roku 2000

2. ledna 2001, 00.00 | S koncem roku 2000 zkončila i soutěž Design roku 2000. Který z počítačů Apple se nejvíc líbí a kdo z hlasujících získává věcné ceny se můžete dozvědět v tomto článku.

S koncem roku 2000 skončilo i hlasování v historicky prvním ročníku soutěže Design roku 2000, kterou jsme vyhlásili v polovině prosince roku 2000. Její pravidla byla velice prostá. Vy, čtenáři serveru MujMAC, jste hlasovali, který z aktuálně nabízených modelů počítačů Apple vám připadá nejzdařilejší po stránce designu. Vítězný model získá od naší redakce ocenění v podobě diplomu a práva využívat po celý rok 2001 značku soutěže.

A jak to celé dopadlo?
Celkem jsme obdrželi 572 hlasů , z čehož do soutěže bylo započítáno 525 platných. Na prvním místě se s přehledem umístil PowerMac G4 Cube, který si udržoval náskok již od prvního dne. O druhé místo se odehrála nečekaně tuhá bitva mezi G4kou a iMacem. Nakonec o pouhé tři hlasy získal druhé místo iMac a pro PowerMac G4 zbyla bronzová příčka. Poslední podle očekávání zůstal stařičký PowerBook, který se podle neoficiálních informací již brzy dočká svého následovníka.

Kromě oceňování počítačů jsme přislíbili i ocenění pro vylosované čtenáře z řad hlasujících. Hlavní cenu, optickou myš Apple tedy získává Daniel Boček. Ten hlasoval 18.12.2000, uvedl věk 28 let a email z domény mac.com. Kromě myšky získává i originální hrneček MujMAC, který získává i následující čtveřice hlasujících čtenářů :

Adéla Staníková(atlas.cz)
Daniel Fišer(niel.fiser.cz)
Lenka Dohnalová(centrum.cz)
Lukáš Plíhal(xion.cz)

Všem výhercům gratulujeme!

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Počítače  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: