MacExpo 2001 v Londýně - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůVýstavy

MacExpo 2001 v Londýně

31. října 2001, 00.00 | Z londýnského MacExpa se po zrušení Apple Expa v Paříži stal největší letošní evropský veletrh Maců a všech souvisejících programů a produktů. Redakce serveru MujMAC samozřejmě nebude chybět! Přinášíme vám základní informace o této akci.

Po zrušení velmi očekávané pařížské výstavy Apple Expo se soustředil zájem vystavovatelů na londýnské MacExpo, ze kterého se rázem stala letošní největší Apple akce v Evropě. Účastní se Apple a mnoho dalších známých firem, jak ze softwarové, tak hardwarové branže. Dá se předpokládat, že nabídka produktů jak pro profesionální, tak pro SOHO nasazení, bude opravdu široká. Pořadatelé věnují samostatnou sekci například hrám a zábavným a výukovým programům, další sekce budou vyhrazeny pro Internet nebo audio.

MacExpo se koná v Londýně ve dnech 22. – 24. listopadu v Business Design Centru v Islingtonu v Londýně, a redakce serveru MujMAC bude při tom! Naše redakční výprava se chystá přinést maximum informací o novinkách a produktech prezentovaných na výstavě, jak formou článků, tak pomocí bohaté obrazové a video-dokumentace. Očekáváme, že mnoho firem zde bude prezentovat své novinky, například Apple zde poprvé na „starém kontinentě“ předvede žhavou hardwarovou novinku iPod, určitě bude šance vyzkoušet iDVD 2 nebo čerstvě uvedené Microsoft Office v. X. Zpravodajství z Mac Expo sponzorují společnosti Apple a Sony.

Pokud se vypravíte na Mac Expo, vězte, že je zatím možné získat lístky zdarma přímo prostřednictvím webových stránek MacExpa – běžná cena lístků je 10 liber. Veletrh je otevřený ve čtvrtek a v pátek od 9.30 do 18 hodin, v sobotu už pouze do 16.30. Pokud se na MacExpo chystáte, spam_email('.cz', '@', 'mujmac', 'redakce');?subject=MacExpo>kontaktujte nás prosím, rádi vám nabídneme spolupráci přímo na místě.

Obsah seriálu (více o seriálu):

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Výstavy  

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Zprávy o Applu  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

co bych tam asi videl?

Autor: Nonejm Muž

Založeno: 31.10.2001, 18:53
Odpovědí: 0

Vzhledem k tomu, ze vetsina ceskych domacich uzivatelu peclive setri kazdou korunu, asi se nepohrne na expo jen tak z nudy na kukendu. Z profi firem zas bude zajemcum chybet poradny soft pro OS X, necekam ze Illustrator 10 Office X zalepi cele Expo. Slibovalo se tak poruznu na jare, ze na podzim bude FCP2 pro OS X, mozna ze i Shake...(to bych chtel asi uz moc) ... to je asi utopie. Tak tedy jedine, co by mne tak zajimalo: iDVD2 ktere encoduje MPEG2 na pozadi v realnem case (na 2x800 MHz) Az tam pojedes Malere, tak se na to preptej. Cekam spis na leden, mozna budou novy compy a ty stary se treba zlevnej... I hope...:o)

Odpovědět na příspěvek

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: