Microsoft SideWinder Plug & Play Game Pad - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Microsoft SideWinder Plug & Play Game Pad

30. listopadu 2000, 00.00 | I herní periferie se stále častěji stávají vyhledávaným artiklem v Apple prodejnách. Dnes ve zkratce představíme jednu z levnějších variant.

O tom, že nové počítače Macintosh se stále více prosazují i v herním průmyslu, dnes žádný rozumný člověk nepochybuje. Hry dnes ovšem nevyžadují jen rychlý hardware, ale i spoustu doplňků. Joysticky, volanty nebo game pady jsou těmi nejznámějšími. Ceny těchto zařízení jsou ovšem jen málokdy nižší než tisíc korun. Navíc nabídka u tuzemských dealerů Apple je v této oblasti poměrně slabá (v lepším případě).

O to zajímavější je nový kousek od Microsoftu - SideWinder Plug & Play Game Pad. Jak již samotný název napovídá, po zapojení tohoto game padu do volného USB konektoru můžete rovnou začít hrát. Nejde o žádný reklamní trik, po připojení k mému iMacu bylo možné game pad opravdu okamžitě používat ve všech InputSprocket hrách. Navíc tento výrobek je možné sehnat v běžném PC obchodě a to za velmi příznivou cenu! Na obalu sice není nikde uvedeno, že game pad je 100% kompatibilní s počítači Macintosh, ale splést se nemůžete. Design game padu je velmi vydařený - poloprůhledný plast s efekty známými z počítačů Apple. Příjemný je i velmi dlouhý USB kabel. Game pad má čtyři "Action" tlačítka, dva ze spodu umístěné triggery a klasický osmi polohový D-pad. Jediný nedostatek tohoto game padu vidím v absenci hardwarového auto-fire přepínače. Hráč tedy musí vše "odmačkat" ručně.

Game pad je možné provozovat u libovolného počítače Macintosh s volným USB vstupem a operačním systémem Mac OS 8.5 nebo novějším. Podporované jsou všechny hry kompatibilní s Apple GameSprockets jako například Nanosaur nebo většina zajímavých herních emulátorů. Je také možné k jednomu počítači připojit dva game pady a duel hráčů muže začít!

Výrobce: Microsoft
Zapůjčil: Microsoft CZ
Cena: Kč 690,- bez DPH

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Zábava  

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Hry  

 » Rubriky  » Periferie  

Poslat článek

Nyní máte možnost poslat odkaz článku svým přátelům:

Váš e-mail:

(Není povinný)

E-mail adresáta:

Odkaz článku:

Vzkaz:

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: