Apple vydal VoiceOver Kit 1.0.1 - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůPeriferie

Apple vydal VoiceOver Kit 1.0.1

15. dubna 2009, 01.00 | Aktualizace softwarové podpory hlasového výstupu pro nový iPod shuffle opravuje výslovnost jmen některých umělců.

Letos v březnu Apple uvedl na trh nový přehrávač iPod shuffle třetí generace. Některé novinky, které přinesl, vyvolaly značné rozepře, ale podpora hlasového výstupu s pomocí technologie VoiceOver se setkala převážně s příznivou odezvou (mimochodem, funguje to i pro češtinu).

Avšak ani tato technologie nebyla ve své počáteční verzi zcela bez chyb, o čemž svědčí to, že Apple uvolnil její aktualizaci. Aktualizace VoiceOver Kit 1.0.1 by především měla vylepšovat výslovnost jmen některých umělců a dále má napravovat další menší chyby, ty Apple jako obvykle blíže neupřesňuje.

Potíže s výslovností názvů některých hudebních skupin potvrzuje Engadget, aktualizaci proto vítá a považuje ji za poměrně důležitou.

VoiceOver Kit 1.0.1 se zatím nabízí jen prostřednictvím aktualizačního mechanismu Software Update (má velikost 17 MB), na webu Applu se dosud neobjevil, ale k tomu nejspíš časem také dojde.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Informace  

 » Rubriky  » Agregator  

 » Rubriky  » Periferie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: