TZ - Quentin, spol. s r.o. na Reklamě Polygraf - MujMAC.cz - Apple, Mac OS X, Apple iPod

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

IDIF

 

Kde se koná výstava fotografií Luďka Vojtěchovského?

V dnešní soutěži hrajeme o:

Seriály

Více seriálůNovinky

TZ - Quentin, spol. s r.o. na Reklamě Polygraf

28. února 2008, 00.00 | Společnost Quentin, spol. s r. o. se zúčastní letošní výstavy REKLAMA POLYGRAF 2008 ve dnech 18. – 20.3.2008, která se uskuteční na pražském Výstavišti. Na jejím stánku ve střední hale bude nosným tématem velkoformátový produkční tisk na tiskárnách Canon iPF 6100 a 9100 ve spojení s novinkou firmy EFI, Inc. – produkčním softwarovým RIPem EFI Fiery XF.

EFI Fiery XF je produkční softwarový RIP (nezaměňovat s EFI Fiery), který byl původně uveden pouze pro super velkoformátové tiskárny VUTEK. EFI Fiery XF je vytvořen na základě EFI Colorproof XF, má s ním shodné jádro, je předkonfigurován pro produkční tisk a je možné jej později doplnit o modul Proof Option, díky němuž se z EFI Fiery XF může stát EFI Colorprof XF. EFI Fiery XF umožňuje reprodukovat barevně věrné výtisky pomocí skvělé správy barev, s níž má EFI bohaté zkušenosti.  

EFI Fiery XF se v základní konfuguraci skládá z:

  1. EFI Fiery XF Server Win (EFI Fiery XF je pouze pro Windows) s neomezeným počtem klientů (uživatelských rozhraní), které ovšem mohou být jak na Windows, tak i na Macu
  2. Production Option - modul s funkcemi pro produkční tisk - EFI Fiery XF podporuje tisk následujících formátů: TIFF, JPEG, PS, EPS, PDF, PSD, JPEG 2000 a RPF/BRP
  3. podpora jednoho výstupního zařízení - Printer Option M nebo XL nebo XXL (zákazník si může při objednávce vybrat příslušné výstupní zařízení).

Všechny moduly, které jsou dostupné pro EFI Colorproof XF, jsou k dispozici také pro EFI Fiery XF.

Rozdíly mezi EFI Colorproof XF a EFI Fiery XF:

EFI Fiery XF nepodporuje formáty: CT/LW, TIFF-IT, Delta Lists. EFI Fiery XF server pracuje pouze na platformě Windows a nepodporuje tisk kalibračních proužků UGRA/FOGRA Media Wedge. Všechny tyto funkce mohou být doplněny do EFI Fiery XF pomocí modulu Proof Option.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » Novinky  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: